equalizer.gif (240Ã?320)
      
 Batuhan AKAN (Yalova) ,   Tanri TÜRK e yar olsun...    |           Seda ,   Ali Kınık -hapisde yatarım ...    |           Göksel (Bodrum) ,   Tek isteğim Allah Türkü Korusun......    |           Aydın cingöz (Ankara ) ,   Ozan manas yar dediğim şarkısı...    |           Rümeysa (Istanbul) ,   Ali kınık ali ayşryi seviyor...    |           Adsiz kurt ,   Turkun turkusu...    |           Abdullah başcı (Sivas) ,   Ali kinik son bir defa...    |           Murathan (İstanbul /kucukcekmece) ,   Yandı yürekler yandı...    |           Gülsün ufuk yılmaz (Fethiye ) ,   Ülkücü radyo ...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 

 

 

Radyo Adınız:  ulkucuradyo
Site Adresi:      www.ulkucuradyo.com
Site Adresi:      www.delikurtlarfm.com
 https://www.facebook.com/
Radyo Biyografisi: 13 Ekim 2014 Tarihinde kurulan radyo sitemiz "ülkücü harekete hizmet şerefimizdir " Sloganıyla 2014 Yılında Yayın hayatına başlamıştır.   Radyomuz da toplam da 5 Radyo programcı(dj) yer almaktadır. 2014 den 2015 e kadar 25'e yakın programcı yer almıştır. Radyomuz ülkücü Müzikler kategorisinde olup başta ülkücü.ve bozlak  yayınlar yapmaktadır. ulkucu radyo  sitemizin hedefinde dinleyicilerini sıkmayacak türkü ve ulkucu şarkılara yer verilmektedir. ulkucu radyo aynı zamanda android uygulamalarda "ulkucuradyo" olarak googl play store de yer almaktadır. Dinleyicilerinin büyük kısımı www.ulkucuradyo.com sitesinde ve mobil linklerden dinlenilmektedir. 
 
Radyo Tarzımız: ulkucu sanatçılar.bozlak.ve türkü Üzerinedir. 
 
Radyo Yayın Akışımız: ulkucusanatçılar .bozlak.ve türkü Müzik Üzerine.  kurulmuştur. Arabesk, Rap ve diğer yayınlara yer vermemektedir. 
 
 lkücüradyo Canlı Dinle. CANLI DİNLE. ülkücüradyo Uygulaması. Appstore. Google Play. Appstore. Mobil. Previous Next. Diğer Dinleme seçenekleri.
Radyomuz ile iletişim Kuracağınız Adres: www.ulkucuradyo.com / Telefon Yok 
www.delikurtlarfm.com/
 
Radyo Slogan: "ülkücü harekete hizmet şerefimizdir" 
 
Radyo Saat Aralığı: 24 saat yayın yapmaktadır. 
 
Radyo İmtiyaz Sahibi: ULKUCURADYO
 
İlk Yayın Tarihi: 13 Ekim 2014
 
Stüdyo Merkez İl (Yayın Yapıldığı Ana Merkez) : KIRIKKALE
--------------------------
 
 
ÜLKÜCÜRADYO'DA GÖREV YAPACAK BAY BAYAN SUNUCULAR ALINACAKTIR.
ulkucuradyo'da  görev yapabilecek sunucu arkadaşlar aranıyor. Başvuru koşulları aşağıda verilmiştir.Yayın almak isteyen arkadaşlarımıza  ..ülkücüradyo. tarafından teknik destek,Şarkı Arşivi ve yayın eğitimi verilecektir. Radyo Yayını alan arkadaşımız evinden veya iş yerinden yayın yapacaktır.
1 Türkçemizi güzel kullanabilen,
2 İnternet bağlantısı olan,
3 Davasına sağdık olan Bay,Bayan arkadaşlar,
4 Ülkücü sanatçılarımızın eserleri ve Türkü arşivi bulunan ( Arşiv verilecektir ),
5 Sunuculuk konusunda kendisini geliştirmek isteyen ve bu işi öğrenmek isteyen,
6 Türkiye ve Yurt dışından,
7 Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Davasına sadık,ciddi,dürüst,Güvenilir Ülküdaşlarımız
8 Bu işi gönüllü yapacak gönüldaşlarımız
 numaralı telefondan irtibata geçebilirler.
-----------------------------
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ÜLKÜCURADYO hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
ÜLKÜCÜRADYO.,Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na,Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’na,Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı’na ve Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil eden kişi ve kuruluşlara hakaret derecesine varan yorumlara,küçük düşürücü eleştiri ve hakaret içeren hiç bir yoruma müsade etmez. ulkucuradyo da yayın alan sunucularımız bu yayın politikasına uymaya söz vermişlerdir.Unutmayınızki Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil eden Kişi yada Kurumlar birgün Milliyetçi Hareket Partisi mensupları tarafından yönetilecektir.Kendimize yapılmasını istemediğimiz yorum ve davranışlardan kaçınarak,Ülkücü Terbiyeye yaraşır bir duruş sergilemeliyiz.Bu tür davranış ve Yorumlarda bulunanlar,Radyomuzdan uzaklaştırma cezası alırlar .  ÜLKÜCÜRADYO VE DELİKURTLARFM Yönetimi.
 
 
ülkücü radyo, radyo ülkümüz, üçhilal, 3hilal, bozkurt, milliyetçi, mhp, ülkücü sanatçı, ülkücü müzik, ülkücülük, bozkurtlar, radyo turan 
--------------
 
 
Ülkücü Radyo Yayında Ülkücü Radyo Dinle !
 
Ülkücü Radyolar Listesine yeni katılan ulkucuRadyo.Com Yayın hayatına başlamiştır.. ÜlkücüMedya olarak başarılar diliyoruz..Ülkücü Radyo Dinlemek...
Ülkücü Radyolar Listesine yeni katılan ulkucuRadyo.Com Yayın hayatına başlamiştır.. ÜlkücüMedya olarak başarılar diliyoruz..    
--------------------- 
 
 ulkucuradyo, ulkucu radyo kanalları, ülkücü radyo frekansları, başbuğ radyo, Bozkurtlar Fm, Bozkurt Fm, Üç hilal Radyo, Radyo 3 hilal, Mhp Radyo, Radyo Mhp, Radyo Bozkurt, Ülkü Fm, Ülkücü Fm, Radyo Ülkücü