Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

ÜLKÜCÜLER VE ÜLKÜ OCAKLARI

 

Ülkü Ocakları Türk gençliğinin kalbi,Türk milletinin geleceğidir.,Kutlu bir dergah,yüce bir ahlak mektebidir.Türk-İslam Ülküsünü nakış nakış gençliğin manevi dünyasına işleyen Ülkü Ocakları;sadece Türkiye'nin değil,dünyanın gördüğü en büyük gençlik hareketinin merkezidir.

ÜLKÜCÜLER VE ÜLKÜ OCAKLARI

Ülkü Ocakları Türk gençliğinin kalbi,Türk milletinin geleceğidir.,Kutlu bir dergah,yüce bir ahlak mektebidir.Türk-İslam Ülküsünü nakış nakış gençliğin manevi dünyasına işleyen Ülkü Ocakları;sadece Türkiyenin değil,dünyanın gördüğü en büyük gençlik hareketinin merkezidir.
Geçmişi şan ve şeref doludur.70li yıllarda üniversitelerimizi işgal eden ihanet örgütlerine karşı Anadolunun yiğit genç evlatları canları,kanları,istikballeri pahasına mücadele vermiş ve ülkenin geleceğine ışık tutmuştur,

Bugünde Ülkü Ocakları Türk gençliğinin yegane temsilcisidir.Ahlak dejanarasyonu,başta uyuşturucu olmak üzere kötü alışkanlıkların sarmalında kıvranan gençlerimizin en büyük korunağı Ülkü Ocaklarıdır.
Ülkü Ocakları aynı zamanda ülkemizin en büyük geçlik kültür ve eğitim merkezidir.Türklük şuuru ve şanlı Türk tarihi öğretilir burada.Bu ocakta İslam ahlak ve adabı,Allaha iman ve ibadet yolları öğretilir.

 

Ülkü Ocakları günümüzün Kuvay/ı Milliye teşkilatıdır.
Ülkücü gençler Anadolunun kapılarını Türke açan Alpaslanın emanetçileridir.
Ülkücü gençler Başbuğ Alpaslan Türkeşin yolunun takipçileridir.
Ülkücü gençler İstanbulu fetheden fatihin neslidir.
Ülkü Ocakları Çanakkale ruhudur.
Türkiye bugün varlığını sürdürebiliyor,geleceğe umutla bakabiliyorsa bunu Ülkücü gençliğe borçludur.


Selam olsun bu ülkenin yiğit Ülkücü gençlerine..
Selam olsun Ülkü Ocaklarına..
Allah Ülkü Ocaklarını ve Ülkücü gençliğin varlığını daim etsin..(Amin)
SELAM OLSUN..
Allahın rızasını kazanabilmek için mücadele etti.
Ata yadigarı vatanının hürriyeti için gayret etti.
Ay yıldız sevgisi ile yaşadı.
"Devletim var olsun"diye çile çekti.
Türk-İslam ülküsü uğruna dar ağaçlarına yürüdü.
Aç kaldı,açıkta yattı,her türlü fedakarlığı yaptı.
Ama inancından,davasından asla taviz vermedi.
Çünkü onun adı "ÜLKÜCÜ"idi..
Beyler;
Dönün bir bu hareketin geçmişine bakın..
Bakın da ders alın.
Ve de böyle kutlu bir davanın mensubu olmanın gururunu doya doya yaşayın.
Layık olamıyorsanız,layık olamayacaksanız bu büyük inanç hareketinin onuruna eğer, kendinize dünyalık başka bir saf tutun.
Bu kutlu davaya layık olan iman erlerine
SELAM OLSUN. 

kaynak : naim yanık

TAŞMEDRESELİ ÜLKÜCÜLER 

BAŞKANI

 
Tarih       : 20 Mart 2018
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur