Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Ülkü Ocaklarına Kürşad’ın Heykelini Yaptılar

 

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram ve yönetimi, Ankara ziyaretinde ilk olarak merhum Alparslan Türkeş'in kabri, Anıtkabir, MHP Afyonkarahisar Milletvekili ve MYK üyesi Mehmet Parsak ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'u ziyaret ettiler.

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram ve yönetimi, Ankara ziyaretinde ilk olarak merhum Alparslan Türkeşin kabri, Anıtkabir, MHP Afyonkarahisar Milletvekili ve MYK üyesi Mehmet Parsak ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuzu ziyaret ettiler.


MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsakı ziyaret eden heyet, bir süre oturup gündem hakkında sohbet ettikten sonra buradan Ülkü Ocakları Genel Merkezine geçtiler. Ülkü Ocakları Genel Merkezinde, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’la görüşen heyet, Ülkü Ocakları Sandıklı İlçe Başkanlığınca geçtiğimiz aylarda çalışmalarına başlanan ve önümüzdeki günlerde açılması planlanan "Şehit İbrahim Türkeş ve Şehit Yaşar Özlem Eğitim Kültür Otağı" hakkında bilgi vererek Genel Başkan Kılavuz’u açılışa davet ettiler.


Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı il yönetimi olarak rahmetli başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin kabrini, başbuğumuz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürkün kabri Anıtkabiri ziyaret edip MHP Afyonkarahisar Milletvekili ve MYK Üyesi sayın Mehmet Parsakın misafiri olduk. Ardından Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz beyi ziyaret ettik. 21. yüzyılın Kürşad’ı Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz bey ile aynı yolda yürümek de, o yolda can vermek de bizim için şereftir. Sandıklı Ocak Başkanımız Ali Erenin hazırlamış olduğu Kürşad heykelini yolbaşcımıza takdim ettik. Liderimiz Sayın Devlet Bahçelinin hayır dualarını aldık" dedi.


Ülkü Ocakları Sandıklı İlçe Başkanı Ali Eren ise, "Afyonkarahisar İl Ocak Başkanımız Abdurrahman Timur Bayram ile birlikte sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz beyi ziyaret ederek, yapımı bir buçuk ay süren iki metre altmış santim yüksekliğindeki Kürşat heykelini takdim ettik. Bizi makamında kabul eden Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz beye ilçemizde yaklaşık sekiz aydır çalışmaları devam eden "Şehit İbrahim Türkeş ve Şehit Yaşar Özlem Eğitim Kültür Otağı" hakkında brifing verip tanıtım broşürü ve davetiye takdim ettik. Önümüzdeki günlerde yapacağımız açılışa katılacağı müjdesini aldık” ifadelerini kullandı.

www.ulkucuradyo.com

 
Tarih       : 15 Mart 2018
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur