Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Ülkücüler, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu andı

 

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanlığı, 3 yıl önce uğradığı saldırı sonrasında hayatını kaybeden Ege Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisi Fırat Çakıroğlu’nu dualarla andı.

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanlığı, Ege Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisi Fırat Çakıroğlu’nun ölümünün 3. yıl dönümü dolayısıyla anma programı düzenledi. MHP’li belediye meclis üyelerinden Mevlüt Kiriş ve İlhan Şimşek, muhtarlar, Ülkücü gençler, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Bingöl ve AK Partili gençlerin katılımıyla düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül,

“Bundan tam 3 yıl önce Ege Üniversitesi’nde Fırat Yılmaz Çakıroğlu, okul başkanımızın şahadetiyle içimiz acıdı, burkuldu. O süreçten bu zamana kadar gelen zaman zarfında mahkeme tamamlandı ve katil zanlıları hak ettikleri cezayı ağır müebbet ile birlikte aldılar. Şimdi devam eden mahkeme süreci var, bu süreçte de dönemin rektörü ve emniyet birimlerinin içinde bulunduğu bir mahkeme süreci devam ediyor.

Fırat’ımızı şehit edenler PKK’lıydı, Fırat’ımız Ülkücü hareketin son şehidi oldu. Ama şehitler kervanı devam ediyor. Her zaman söylediğimiz gibi bin yıldır bu topraklardayız ve bedel ödüyoruz. Allah nasip ederse bin yıl daha bu topraklarda bedel ödeye ödeye Türk milleti olarak varlığımızı sürdüreceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın! Ben Fırat’ımıza, Ülkücü şehitlerimize ve bu vatan için canını veren tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum, gazilerimize de acil şifalar diliyorum.” dedi.

Zeytin Dalı Harekatı’nı karalayıcı faaliyetlerde bulunanlara sert bir dille karşılık veren Başkan Gönül, devletin bu konuda aldığı önlemlere dikkat çekerek, “Bu tip kara propagandalara pabuç bırakacak değiliz.

Ayrıca Türk milletinin bu konuda gösterdiği dirayet takdire şayandır ve bunu dünya görmektedir. Özgür Suriye Ordusundaki Türkmen kardeşlerimiz ile birlikte Türk Silahlı Kuvvetlerimiz orada mazlumun yanında olmakla birlikte terör unsurları ve destekçilerine gereken karşılığı vermektedir.” diye konuştu.
Açıklamanın ardından Abdullah İnpınar tarafından Kur’an-ı Kerim Tilaveti okundu ve tüm şehitler için dualar edildi.

 
Tarih       : 25 Şubat 2018
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur