Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANLARINA SİLAHLI SALDIRI.

 

Ülkü Ocakları İstanbul İl Eski Başkanı Genel Merkez İdari Üyesi Ahmet Yiğit Yıldırım ve İl Ocak Başkan Vekili Lütfü Nebioğlu’na Silahlı saldırı düzenlendi.

Ülkü Ocakları İstanbul İl Eski Başkanı Genel Merkez İdari Üyesi Ahmet Yiğit Yıldırım ve İl Ocak Başkan Vekili Lütfü Nebioğlu’na Silahlı saldırı düzenlendi.

Ülkü Ocakları Başkanlarına Silahlı Saldırı!

09 Şubat 2018 Cuma 16:07

İstanbul Ülkü Ocakları İl eski Başkanı Genel merkez mevcut idari üyesi Ahmet Yiğit Yıldırım’a ve İl Ocak Başkan vekili Lütfü Nebioğluna evlerine giderken iki şer saat ara ile kahpece silahlı saldırı düzenlendi. Yıldırım, Şişli Okmeydanı civarında, Nebioğlu’ ise, Bayrampaşa İsmetpaşa’da saldırıya uğradıkları öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre Ahmet Yiğit Yıldırım arkadaşlarıyla cadde’de yürürken iki kişi oldukları sanılan kişiler tarafından silahla ateş  edildi. Ruhsatlı silahıyla karşılık veren Yıldırım  ve arkadaşları yara almadan kurtulduğu öğrenildi.

Ayrıca  iki saat ara ile Bayrampaşa eski Ocak başkanı ve mevcut İl Ocak başkan vekili Lütfü Nebioğlu evine giderken evinin önünde 3 kişi oldukları sanılan kişiler tarafından çapraz ateşe maruz kaldığı,5 el ateş edildiği ,2’sinin ayaklarına isabet ettiği üzerine  yaralanan Nebioğlu hastanede tedavi altına alındı.

Bu arada saldırıyı düzenleyenler kaçarken birinin bilinmeyen nedenle yaralandığı diğer birinin yakalandığı ve bir kişinin de kaçtığı öğrenildi.

Ülkü Ocakları İstanbul İl eski başkanı Genel merkez idarecisi Ahmet Yiğit Yıldırım’ın konu ile ilgili sosyal medyada bir bilgilendirme açıklaması yaptı. Yıldırım’ın yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi.

 YAŞANAN OLAYLARLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Pazar akşamı il başkan yardımcımız Lütfü Nebioğlu’na evinin önünde bir saldırı girişimi yapılmıştır. Çok şükür Lütfü başkan saldırıdan sağ salim kurtulurken saldırıyı gerçekleştiren bir kişi ağır yaralanmıştır. Maltepeli olduğunu öğrendiğimiz ve kumarbazlarla ilişkisi tespit edilen saldırgan gece yoğun bakımda kalmasına rağmen kimse tarafından sahip çıkılmamıştır.

Olay sonrasında 3 ocak görevlimizle birlikte yolda yürürken tarafıma 2 kişi tarafından silahlı pusu kurulmuştur. Silahla ateş eden iki kişi ruhsatlı silahlarımızla karşılık verilerek etkisiz hale getirilmiştir. Çok şükür herhangi bir arkadaşımıza zarar gelmemiştir.

Yakalanan iki kişinin DHKPC üyesi olduğu ve birinin polis tarafından arandığı tespit edilmiştir. Çıkarılan mahkemede terör şüphesiyle birlikte 2 DHKPC üyesi tutuklanmıştır. İlk açıklamada muhbirlik yaptıklarını ifade etmişlerdir.

Yapılan bu saldırılar bizden gibi görünüp DHKPCLİ, PKKLI ortaklarına camiamızı satanların tezgahıdır. Maltepe’de DHKPC ile polis arasında muhbirlik yapan kişileri teşkilata karşı kullanan kumarbazlara ve uzantılarına gerekli cevap verilecektir...(A.Y.Y)

 
Tarih       : 09 Şubat 2018
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur