Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

MHP'Lİ BELEDİYE ÇALIŞIYOR

 

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, ilçelerinde ki çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, hafta sonu mesai dışında bile özverili bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

Kırıkkalenin küçük ilçelerinden olan Sulakyurtta Belediye Başkanı İsmail Bildik imkansızlıklardan imkan oluşturarak ilçe halkına pek çok hizmet sunuyor.  Dar bütçeli bir belediye olmalarına rağmen göreve gelmeden önce ilçe halkına verdiği sözleri tutma konusunda başarı gösteren Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, görevde bulunduğu 4 senede Sulakyurtun çehresini değiştirdi.

 
YAZ KIŞ DİNLEMİYOR
 
Unutulan ve eskimeye yüz tutmuş parklar ve çeşmeler tekrar canlanırken, ilçenin yolları neredeyse baştan sona tadilat gördü. Tüm bunların arkasında ise üstün bir çaba ile çalışan belediye personeli ve başkan bulunuyor. Hedeflerinin Sulakyurtu İç Anadolunun cenneti yapmak olduğunun altını çizen Belediye Başkanı İsmail Bildik, çalışmalarına yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da devam ettiklerini söyledi.
 
SULAKYURT YAZA HAZIRLANIYOR
 
Bildik, "Sulakyurt yaza bomba gibi girecek. Bir yandan asfalt, bir yandan kaldırım, yol açımı çalışmalarımız, öte yandan park yapımlarımız aralıksız devam ediyor. Mahalle sakinlerimiz yaz ayları geldiğinde yollarımızda, kaldırımlarımızda sorun yaşamayacak, pırıl pırıl parklarımızda ve sosyal tesislerimizde güzel havanın tadını çıkaracak" dedi.
 
 KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEDİK
 
Her fırsatta kamunun parasını kamu yararına kullandıklarının altını çizen Başkan Bildik, "Sulakyurt’lu hemşehrilerim her şeyin en güzeline layık. Bugüne kadar kimseyi ötekileştirmeden, bana oy verdi vermedi demeden herkese ve her bölgeye eşit hizmet götürdük. Bundan sonra da aynı şekilde hizmetlerimize devam edeceğiz" diye konuştu.
 
SAĞDAN SOLDAN TOPLAYARAK HİZMET EDİYORUZ
 
“İlçemiz kendi kendine yeten bir ilçe değil biz sağdan soldan toplayarak hizmet eden bir belediyeyiz. MHP’li büyük belediyelerin destekleriyle hizmet ediyoruz. Kaman’ından Sungurlu’suna, Alanya’sından Nazilli’sine, Kadirli’sinden Sarıçam’ına, Etimesgut’undan Polatlı’sına, Adana Mersin Bartın gibi Belediyelerimizden aldığımız destekle hizmet ediyoruz” dedi. Haber: Kenan KUZUCU 
 
Tarih       : 16 Ocak 2018
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur