Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

ÜLKÜ OCAKLARINDAN TÜRK GENÇLİK ÇALIŞTAYI KURULTAYI

 

Milas Ülkü Ocakları eğitim ve kültür faaliyetlerine bir yenisini daha ekliyor… Sağlıklı, dinç, bilgili ve kültürüne düşkün gençlik yetişmesi amacıyla Milas Ülkü Ocakları, 1. Türk Gençlik Çalıştayı/Kurultayı düzenleyecek…

  07 Ocak 2018 Pazar günü saat 10.30’da başlayacak olan Milas Ülkü Ocakları 1. Türk Gençlik Çalıştayı/Kurultayı hakkında bilgi veren Ülkü Ocakları Milas İlçe Başkanı Hayrettin Gönül; “Ülkü Ocakları Milas İlçe Başkanlığı olarak, Eğitim ve Kültürel faaliyetlerimize bir yenisini daha ekleyecek olmanın heyecanını yaşamaktayız.

Geleceğin ümidi, yarınların istikbali, güçlü Türkiye’nin temeli olan Türk Gençliğine yönelik faaliyetlerimiz bugün toprağa ekilen birer fidan olmaya devam ederken, yarının asırlık çınar olarak yaşayacak olan Türk Devletinin de bir kökü olmaya hazırlanmaktadır. Milli şuurun her alanda sarsılmaz ve vazgeçilmez bir ruh haline sahip olabilmesi adına sağlıklı, dinç, bilgili ve kültürüne düşkün gençlik yetişmesi hepimizin teferruatsız vazifesidir.

Ülkü Ocakları olarak bu mihvalde çalışkanlığı ve inanmışlığı ile öncümüz olan Genel Başkanımız Olcay Kılavuz beyin talimatları doğrultusunda, gelecek odaklı Eğitim ve Kültür faaliyetlerimiz yılmadan yorulmadan devam etmektedir.

Bu doğrultuda gerçekleştirecek olduğumuz faaliyetlerimizden biride bu yıl ilkini hayata geçirecek olduğumuz “Milas Ülkü Ocakları 1. Türk Gençlik Çalıştayı/Kurultayı” programı olacaktır. 07 Ocak 2018 Pazar günü davetli yaklaşık 40 misafiri ağırlayacak olduğumuz ve Abdullah Buğra Koçlar Konferans Salonunda gerçekleşecek olan Çalıştay/Kurultayımız sabah saat 10.30 itibarı ile başlayacak olup akşam saat 16.00’da sona erecektir. Bu çalıştayımız da karşılıklı fikir paylaşımları, sorunlar, öneriler ve çözüm yolları oturum Başkanı ve oturum Başkan yardımcısı kontrolünde tartışılacaktır.

Gerçekleşecek olan çalıştayımız üç ana başlık altında gerçekleşecektir. Bu başlıklar;

1. Oturum: “Öğrenci Sorunları ve Çözüm Önerileri”

2. Oturum: “Türk Gençliği Olarak Hedeflerimiz ve Hedefler Üzerine Öneriler”

3. Oturum: “Madde Bağımlılığı, Kötü Alışkanlıklar Üzerine Sorunlar ve Öneriler”

Olarak belirlenmiş olup, genç kardeşlerimizin fikirleri ve bakış açıları doğrultusunda çözüm noktaları araştırılarak, gereken konularda yetkili Devlet kurumlarımız ile de paylaşılacaktır.

Aynı günün akşamında ise şenlik havasında kurultayımız gönüllerin ve bedenlerin bir araya gelmesi ile kurulacak, çalıştaya katılan kardeşlerimize sertifikaları takdim edilecek, hemen ardından ise halk oyunları gösterisi ve Grup Göktürkler (Alperen Kekilli) konseri ile coşku ile son bulacaktır.

Kardeşlik bağlarının bir araya getireceği, coşku ile Memleket marşlarının ve Türkülerinin gönüllerde hep birlikte söyleneceği “1. Türk Gençlik Kurultayı” programımıza başta Türk Gençliği olmak üzere bütün vatandaşlarımız davetlidir.

Büyük Türk milletini gençliğimizin yanında olmaya ve onlar için gerçekleştirilen her faaliyete daima destek olmaya çağırıyor, 7 Ocak akşamı bu coşkulu buluşmanın hassasiyet adına yeni bir ışık olmasını temenni ediyorum” diyerek sözlerini Milliyetçi Hareket Partisinin kurucusu ve ilk Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in sözleri ile tamamladı.

“Gençler! Hepiniz birer Türk Bayrağısınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin…”

 

 

 

 

 

 
 
 

 
 
Tarih       : 04 Ocak 2018
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur