Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Karabük Ülkü Ocakları'nda Bayrak Değişimi

 

ülkü ocakları Karabük il başkanlığı görevini yürüten Murkat İsmail Taş görevini Mustafa Turgunt Cengiz'e devretti.

Bir süredir ülkü ocakları Karabük il başkanlığı görevini yürüten Murkat İsmail Taş görevini Mustafa Turgunt Cengize devretti.

 
Murat İsmail Taş görev değişikliği ile ilgili yaptığı açıklamada; "Yaklaşık 2.5 yıldır sürdürdüğüm Ülküocakları Karabük İl Başkanlığı görevini, Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz bey’in takdirleri ve müsaadesi ile Mustafa Turgut Cengiz başkanıma devretmiş bulunmaktayım. Bu zamana kadar elimden geldiğince ülkücü camiaya hiç bir leke getirmeden görev yapmaya çalıştım.
Görev sürem boyunca ne kimseye boyun eğdim nede kimsenin adamlığını yaptım. Bizim için bu kutsal dergahlar herşeyden ve herkesten önemlidir. Herkes şunu bilsinki görev sürem boyunca kiminle dost isem onlarla hala dostum. Ama görev sürem boyunca bizimle uğraşanlar, bizlere önyargı ile yaklaşanlar, yüzümüze karşı konuşamayıp arkamızdan film çevirmeye çalışanlar, ülkücü gençliğe rahat vermemek için çabalayanlar şunu bilinki daha güçlü ve daha dik şekilde karşınıza tekrar çıkacağım. Ne Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli bey’i nede Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz bey’i hiç bir zaman mahçup etmeyeceğim. Her daim Mustafa Turgut Cengiz başkanımın emrindeyim. Karabük’e gelerek devir teslim programımızı yapan Genel Başkan Yardımcımız Aytaç Gezici Başkanıma ve Teşkilat biriminden Yavuz Selim Kılıç ve Mehmet Onur Kasım Başkanıma çok teşekkürler ederim.
 
Görev sürem boyunca beni yanlız bırakmayan ve birilerinden göre beni yönlendirdiklerini söyledikleri ama aslında beni daha çok sakinleştiren yönetim kuruluna, ilçe Ocak başkanlarına,Üniversite teşkilatına, ortaöğretim teşkilatına, Asena teşkilatına, sendikalarımıza, belediye başkanımıza, parti başkan ve yöneticilerimize çok teşekkür ederim. Herkes bilsinki çok daha güçlü ve çok daha iddialı şekilde bu teşkilatın emrindeyim. Herkesten allah razı olsun. 2.5 yıllık süre zarfında benim herkese hakkım helaldir. Bilmeden, farkına varmadan kalbini kırdığım olduysa haklarınızı helal edin. Ne Mutlu Türk’üm Diyene." dedi
KAYNAK ülkücümedya
kurtbey
 
Tarih       : 24 Aralık 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur