Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Ülkü Ocakları Gençleri Uyuşturucuya Karşı Bilgi Metni Dağıttı.

 

Milas Ülkü Ocakları Başkanlığı, madde bağımlılığı ile mücadele kapsamında vatandaşlara bilgilendirme metni dağıttı.

Milas Ülkü Ocakları Başkanlığı, madde bağımlılığı ile mücadele kapsamında vatandaşlara bilgilendirme metni dağıttı.

Milas Ülkü Ocakları Başkanlığı, "Damarlarındaki asil kanı kirletme" sloganıyla yola çıkarak dün Milas Salı Pazarında ve Milasın işlek caddelerinde madde bağımlılığıyla mücadele kapsamında bilgilendirme metni dağıtımı gerçekleştirdi.

Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül, madde bağımlılığıyla mücadelenin her zaman devam edeceğini kaydederek: " Ülkü Ocakları Milas İlçe Başkanlığı olarak, Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Beyin talimatları doğrultusunda yeni savaş cephesi olarak başlatmış olduğumuz madde bağımlılığı ile mücadele "Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme" slogan başlığı ile aralıksız olarak devam etmektedir. Çalışmalarımızdan biri olarak da dün pazar esnafımıza madde bağımlılığına karşı uyarmak adına hazırlamış olduğumuz bildiri dağıtımı gerçekleştirilmiştir.

Akabinde bugün okul teşkilatlarımız yine okul çıkışlarında aynı bildirileri genç kardeşlerimize ulaştıracaklardır. Önümüzdeki günlerde esnafımıza ve Ataparkta da aynı bildiriler, hem ailelerimize hem de öğrenci kardeşlerimize ulaştırılacaktır. Son günlerde kaygı ile arttığını gözlemlediğimiz madde bağımlılığına karşı buradan tekraren ailelerimizi ve değerli öğrenci kardeşlerimizi uyarıyorum. Damarlarınızdaki asil kanı kirletmeyin, uyuşturucuya verilen her can teröre verilen bir candır! Biz madde bağımlılığına karşı mücadeleyi ciddiyet ile ele alıyor ve ne satanları nede gençliğimizi bu pis ağa çekmeye çalışanları normal olarak görmüyoruz. Bugün asker-polis veya vatandaşımıza kurşun sıkan terörist ne ise, gençlerimize uyuşturucuya alıştırmaya çalışan veya tedarik eden bir münferide gözümüzde aynı haindir." dedi.

Açıklamasına devam eden Gönül, " Milas Ülkü Ocakları olarak her zaman olduğu gibi yine düşmanlarımıza karşı Türk gençliğinin yanındayız. Kardeşlerimizi şahsi çıkarları, maddi kazançları uğruna heba etmeye çalışan şerefsizlerin eline asla bırakmayacağız. Madde bağımlılığı ile mücadele çalışmalarımızda bizden desteğini esirgemeyen Kaymakamımız Sayın Eren Aslana, her zaman yanımızda olan Milasın değerli basın mensuplarına ve maddi manevi desteğini bizlerden esirgemeyen Recep Altıkulaça ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Türk gençliğine çağrımız; damarlarındaki asil kanı kirletme!" diyerek konuşmasını sonlandırdı. - MUĞLA

www.ulkucuradyo.com

 
Tarih       : 16 Kasım 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur