Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

MHP'Lİ ESKİ BAŞKAN İYİ PARTİ’YE GEÇEN MHP’LİLERE SESLENDİ

 

Bünyan eski Belediye Başkanı, Milliyetçi Hareket Partili işadamı Mehmet Özmen, yeni kurulan ve MHP’den ihraç edilen kişilerin katıldığı İYİ parti ile ilgili yaptığı açıklamada “Çok iyi oldu, üzerimizdeki kamburları atmak için çok iyi oldu.

Bünyan eski Belediye Başkanı, Milliyetçi Hareket Partili işadamı Mehmet Özmen, yeni kurulan ve MHP’den ihraç edilen kişilerin katıldığı İYİ parti ile ilgili yaptığı açıklamada “Çok iyi oldu, üzerimizdeki kamburları atmak için çok iyi oldu.

Biz ülkücüler ülkü ocaklarında yetişirken o kutsal ocakta yaptıgınız yemin ne oldu şimdi kalmış davanıza ihanet ediyonuz sizler davanıza Alparlan türkeşe ihanet ettiniz 

Herkes şunu iyi bilsin ki bugün liderimizin yanında durmamızın sebebi ülkücülüğümüzden ve sözde değil özde Türkeşçiliğimizdendir” dedi.
Geçen haftalarda kuruluşunu kamuoyuna resmen ilan eden MHP’den ihraç edilen Meral Akşener’in kurduğu ve bünyesinde 5 milletvekili barındıran İYİ Parti ile ilgili tepkiler sürüyor.
Bünyan eski Belediye Başkanı, Milliyetçi Hareket Partili işadamı Mehmet Özmen, parti ile ilgili gazetemize yaptığı açıklamada, “Çok iyi oldu, üzerimizdeki kamburları atmak için çok iyi oldu. O hanımefendiye ve ekibine küçücük bir hakkım varsa helal etmiyorum. Benim candan bildiğim dostlarımla, beraber lokma paylaştığım, aynı yollarda yürüdüğümüz arkadaşlarımızla aramıza nifak soktukları için hakkım varsa helal etmiyorum” dedi.
İYİ PARTİ’YE GEÇEN MHP’LİLERE SESLENDİ


Sosyal medyadaki küfürleşmelere dayanamadığını ifade eden Özmen, İYİ Parti’ye geçen eski MHP’lilere şöyle seslendi: “Merak ediyorum, genel merkez yöneticileri kötüydü, Sayın Devlet Bahçeli ameliyat olduğu sırada ‘ölse de helvasını yesek’ diyen bir şahsı, mason kulübü olarak bilinen rotary yerlerin bölge guvernörü olmuş bir şahsı il başkanı yapan bir oluşum içerisinde rahat edebilecek misiniz? Hala biz de ülkücüyüz diyebilecek misiniz? Masumane duygularla hareket eden eski dava arkadaşlarımızı tenzih ederek, yoksa siz de aramızda kripto mason muydunuz? O yüzden çok iyi oldu diyorum. Aramızda baştan beri fitneler varmış, onlar da sırtımızda kamburmuş. O kamburumuzdan kurtulmanın bilinciyle bunu söylüyorum, iyi oldu.”
“BAHÇELİ ZİKZAK ÇİZMEDEN HEP PARTİSİNİN BAŞINDAYDI”
İşadamı Özmen, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin yanında olduklarını belirterek, “Ancak herkes şunu iyi bilsin ki bugün liderimizin yanında durmamızın sebebi ülkücülüğümüzden ve sözde değil özde Türkeşçiliğimizdendir. Dün liderimiz ömrünün son anına kadar başbuğumuzun yanında partimizin içerisindeydi. Hayatı boyunca zikzak çizmeden partisinin başındaydı. Biz de onun yanındayız” ifadelerini kullandı.

 

 
Tarih       : 15 Kasım 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur