Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

ÜLKÜCÜLER'DEN ÇOK SERT AÇIKLAMA

 

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, son günlerde bazı iş adamlarının PKK sempatizanı işçiler çalıştırdığını ve bu işçilerin sosyal medya üzerinden provokasyon yaptığını söyledi.

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, son günlerde bazı iş adamlarının PKK sempatizanı işçiler çalıştırdığını ve bu işçilerin sosyal medya üzerinden provokasyon yaptığını söyledi.

Ülkücülerle birlikte İzzet Baysal Caddesinde açıklama yapan İsmail Akgül, “böyle bir durum söz konusu ise emniyet gerekeni yapmalıdır” dedi.

 
“BİZ TÜRK MİLLİYETÇİLERİYİZ”
 
Akgül, Bizler ülkücü Türk gençliği olarak her daim devletine sadık vatandaşlar olarak yaşadık. Biz sorun çıkaran değil daima sorun çözen taraf olmayı istedik. Evet, biz Türk Milliyetçileriyiz dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti, “Malumunuzdur ki; Ülkü Ocakları olarak her zaman Türk milletinin yanında, ilimizin hizmetinde, gençliğimizin yanındayız. Ülkü Ocakları 40 yılı aşkındır her alanda mücadele vermektedir ve Allah’ın izniyle de mücadelesine ebediyen devam edecektir. Ülkemizin içinde bulunduğu ahval ortadadır. Bizler ülkücü Türk gençliği olarak her daim devletine sadık vatandaşlar olarak yaşadık. Biz sorun çıkaran değil daima sorun çözen taraf olmayı istedik. Evet, biz Türk Milliyetçileriyiz. Lakin ülkücülerin bu topraklarda yaşayan, vatanı ve milletine bağlı Kürt’üne, Laz’ına, Çerkez’ine ve daha nicesine de sahip çıktık çıkmaya da devam edeceğiz. Çünkü biz üç kıtaya hâkimiyet süren Oğuz’ un torunlarıyız. Bu vesile ile son dönemde bir takım Kürt iş adamları ile alakalı çıkan spekülasyonların bizleri derinden üzdüğünü belirtmek isteriz. Şayet böyle bir durum söz konusu ise emniyet gerekeni yapmalıdır. Bizim için vatan ve millet sevdalısı olan önemlidir. Buradan Kürt kökenli, tüm iş adamlarına sesleniyoruz. Sizlere saygımız sonsuz lakin yanınızda çalışan işçilerin sorumlulukları da sizin üzerinizdedir. Kimse yediği kaba pisletmesin. Bu sorumlulukları layıkıyla yerine getireceğinizi düşünüyoruz. Zira ülkücülerin tepkisi kimseye benzemeyecektir. Türklük gururumuz İslam şuurumuzdur.”
 
Akgül’ün açıklamasının ardından Ülkü Ocakları üyeleri hep bir ağızdan “ İşte ordu işte komutan” ve “Bir gece ansızın gelebiliriz” diye sloganları attılar.
 
 
Tarih       : 06 Kasım 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur