Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz'dan Sert Açıklama

 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Türkiye'nin her türlü zorluğun üstesinden geleceğini belirterek, "(FETÖ) Alçaklar şimdiye kadar milletimizi milli ve manevi duygularımızla istismar ettiler. 'Hizmet' dediler, 'himmet' dediler en büyük kahpeliği ve kalleşliği yaptılar." dedi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Türkiyenin her türlü zorluğun üstesinden geleceğini belirterek, "(FETÖ) Alçaklar şimdiye kadar milletimizi milli ve manevi duygularımızla istismar ettiler.
 Hizmet dediler, himmet dediler en büyük kahpeliği ve kalleşliği yaptılar." dedi.
 
Kılavuz, Zonguldak Ülkü Ocakları İl Başkanlığının yeni hizmet binasının açılış töreninde, Türkiye üzerinde birçok oyun kurulduğunu, birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde olmalarının tercih değil, zorunluluk olması gerektiğini anlattı.
 
Kılavuz, şöyle konuştu:
 
"Hemen yanı başımızda bir Suriye örneği vardır. Vatansızlık bu manzaradır. Vatanı olmayanın hiçbir şeyi olmaz. Iraktaki soydaşlarımız adına türlü oyunlar kurulmuştur. Düne kadar bir askerimizle, astsubayımızla muhatap olamayan Barzani sözde bir referandum yapmıştır. Bu referandum neticesinde Kerkük yok sayılacaktı, işgal edilecekti. Oradaki soydaşlarımız şimdiye kadar katledildi, kanları akıtıldı ama buna izin verilmedi. Liderimiz talimat verdikten sonra Allahın izniyle geri dönmeyi düşünmeksizin hazırız. Kerkükteki soydaşlarımız adına, atalarımızın emaneti, ecdadımızın yadigarı adına şahadet şerbetini içeriz."
 
"Bir FETÖ gerçeği yaşanmış ve milletimize bomba, kurşun yağdırmışlardır"
Ülkücü Türk gençliği olarak millete, devlete, vatana ve bayrağa her zaman sahip çıkacaklarını ifade eden Kılavuz, hainlere asla fırsat vermeyeceklerini dile getiren Kılavuz, sözlerini, "Bir FETÖ gerçeği yaşanmıştır. Milletimize bomba, kurşun yağdırmışlardır. 250 insanımız şahadet şerbeti içmiştir. 2 bin üzerinde insanımız ise gazi olmuştur. Maalesef ki olan Türk milletine olmuştur. Alçaklar şimdiye kadar milletimizi milli ve manevi duygularımızla istismar ettiler. Hizmet dediler, himmet dediler en büyük kahpeliği ve kalleşliği yaptılar. Dolayısıyla Türk milleti ateşle imtihan edilmektedir. Biz de uyanık olacağız. " diye tamamladı.
www.ulkucuradyo.com
 
Tarih       : 28 Ekim 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur