Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

ÜLKÜ OCAKLARI DAMARINDAKİ ASİL KANI KİRLETME

 

Kırşehir Ülkü Ocakları Uyuşturucu Madde İle Mücadele Platformu Sosyal Sorumluluk Projeleri Dâhilinde “Damarlarındaki Asil Kani Kirletme” Slogan Başlattı.

 

Kırşehir Ülkü Ocakları Uyuşturucu Madde İle Mücadele Platformu Sosyal Sorumluluk Projeleri Dâhilinde “Damarlarındaki Asil Kani Kirletme” Slogan Başlattı.

 
Kırşehir Ülkü Ocakları tarafından ‘Damarlarındaki asil kanı kirletme, uyuşturucuya dur de’ sloganıyla madde bağımlılığının zararları ve uyuşturucu ile mücadele konulu bilgilendirme yaptı. Ülkü Ocakları Uyuşturucu Madde ile Mücadele Platformu sosyal sorumluluk projeleri dâhilinde “Damarlarındaki Asil Kani Kirletme” sloganıyla başlatmış olduğu uyuşturucu ile mücadele kampanyası doğrultusunda pankartlar açarak broşürler dağıttı.
 
Damarlarındaki asil kanı kirletme sloganıyla başlatmış oldukları madde bağımlılığı ve uyuşturucu ile mücadele kampanyası kapsamında Kırşehir Ülkü Ocakları olarak kampanyaya destek verdiklerini açıklayan İl Başkanı Ahmet Akbayır; “gençliğin zehirlenerek düşünen değil uyuşan bir gençlik oluşturulmak istendiğini kaydetti”.
 
“YÜCE TÜRK MİLLETİNİN EN BÜYÜK ZENGİNLİĞİ GENÇLİĞİDİR”
 
Uyuşturucuyla mücadelede ülkü ocakları olarak bu projeye tam destek veriyoruz diyen Akbayır; “Yüce Türk milletinin en büyük zenginliği gençliğidir bu zenginliğimizden bizi mahrum etmek isteyenler gençliğimizin düşünen değil uyuşan bir gençlik olmasını isteyenlerdir. Uyuşturucu satıcılarına ve tedarikçilerine sesleniyorum. Yapmış olduğunuz bu aşağılık iş vatan hainliğinden beterdir. Geleceğimiz olan gençliğimizle oynamak en büyük vatan hainliğidir. Ülkü ocakları da bütün hainlerinin tam karşısındadır. Ülkü Ocakları Uyuşturucu ile Mücadele Platformu” yürüttüğü çalışmalarla, uyuşturucu madde kullanımının önlenmesi için koruyucu ve önleyici tedbirler üzerinde yoğunlaşmaktadır. Unutmayalım ki uyuşturucu ticaretinden dönen paranın tamamı bölücü terör örgütüne finansman olarak gitmekte ve vatanımıza, milletimize, askerimize, polisimize kurşun olarak geri dönmektedir. Bu bilinçle “Ülkü Ocakları Uyuşturucu ile Mücadele Platformu” faaliyetleriyle, uyuşturucu madde kullanımının kişisel ve toplumsal ‘maliyetine’ dikkat çekecek, aile bağlarının ve sağlıklı arkadaşlık ilişkilerinin önemi üzerinde duracak, Türk gençliğini bilime, spora ve sanata yönlendirecektir” dedi.
 
Bu kapsamda Ülkü Ocakları Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile mücadele platformu olarak Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme’’ sloganıyla bilgilendirme yapmış bulunuyoruz” diye konuştu.
 
Tarih       : 24 Ekim 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur