Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

ÜLKÜCÜLERİN BAYRAĞA SAYGI YÜRÜŞÜ ENGELLENDİ

 

Yozgat Bozok Üniversitesi'nde 4.10.2017 tarihinde yapılan "Bayrağa Saygı" yürüyüşü öncesinde öğrenci arkadaşlarımız tarafından Bozok Üniversitesi'nin ilgili birimlerine yürüyüş izni ile ilgili dilekçe yazılmıştır.

Yozgat Bozok Üniversitesinde 4.10.2017 tarihinde yapılan "Bayrağa Saygı" yürüyüşü öncesinde öğrenci arkadaşlarımız tarafından Bozok Üniversitesinin ilgili birimlerine yürüyüş izni ile ilgili dilekçe yazılmıştır. 

 
Üniversitemiz Genel Sekreteri Hüsamettin Erdoğan bu yürüyüşü engellemeye çalışarak, öğrenci kardeşlerimize "burada bu bayrağı açtırmam ve bayrakla bu yürüyüşe asla izin vermem" şeklinde ifadeler kullanmıştır.
Emniyet birimlerine sanki okulda terör yürüyüşü yapılacakmışçasına asılsız ihbarlarda bulunarak, Türkiye Cumhuriyetinin şerefli polisiyle vatan, millet ve bayrak sevdalısı gençlerimizi karşı karşıya getirmeye çalışmıştır.
Burada Üniversite Genel Sekreterine şu soruları sormak istiyorum 
"Üniversitede ben bu bayrağı açtırmam" diyerek talihsiz bir ifade kullandığı şehitlerimizin kanıyla bezenen al bayrağımızı açtırmayacaksında hangi bayrağı astıracaksın ya da hangi bayrakla yürümeye izin vereceksin?
 
 
Üniversitede geçmiş dönemde fetöcü vatan haini hocalar ve onların yönlendirmiş olduğu öğrenciler vatanı milleti bölmek için FAALİYETLER gösterirken güvenlik güçlerine haber vermek neden hiç aklına gelmedi?
 
Sözde öğrenci özde ise PKKlı vatan haini öğrenciler okulun duvarlarına bölücü yazılar yazarken neden güvenlik güçleri çağrılmadı ya da üniversite önünde PKK paçavralarını boyunlarına asarak halaylar çeken pkk sempatizanlarına müdahale edilmesi istenmedi?
 
Öğrenim gören kardeşlerimize Bozok Üniversitesi babanın çiftliğiymiş gibi "Bu üniversite benim burada benim lafım geçer" diyerek ekabirlik yapıyorsun ama bilmiş ol ki baki olan yalnızca Allahtır ve Mülk yalnızca onundur. Bütün makamlar geçicidir. Muhim olan gökkubbede hoş bir sâda bırakabilmektir. Ancak sen kendine çeki düzen vermediğin müddetçe "bayrak düşmanı", "pkk ve fetö sevici" olarak anılacağını bilmelisin. Biz o bayrak uğruna binlerce şehit veren bir hareketin mensupları ve varisleriyiz. Şerefli Türk bayrağını her zaman her yerde açabilecek kudretteyiz ve bunun bedeli ne ise Ağabeylerimiz gibi ödemeye hazırız. Kamuoyuna saygılarımla...
haber ULKUCURADYO
 
 
Tarih       : 12 Ekim 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur