Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Ülkücüler Ankaraya Çıkarma Yaptı

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara spor Salonu'nda düzenlenen "Kerkük Sevdalıları ile Buluşma" programına katıldı MHP lideri Devlet Bahçeli, Kerkük çağrısını yineledi ve 'söz ağızdan çıktı, 5 bin ülkücü için hazır' dedi.

Ülkücüler Ankaraya Çıkarma Yaptı
Kerkük Sevdalıları Toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, Kerkük çağrısını yineledi ve söz ağızdan çıktı, 5 bin ülkücü için hazır dedi.
 
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara spor Salonunda düzenlenen "Kerkük Sevdalıları ile Buluşma" programına katıldı.Bahçeli burada yaptığı konuşmada daha önce söylediği Kerkük için 5 bin ülkücü hazır sözlerini yineledi ve  " Köksüz aydınlardan, kimliksiz kalem sahiplerinden alacak bir şeyimiz de yoktur. Herkes bildiğini kendine saklasın. Herkes ayağını denk alsın, sözlerinin nereye varacağını iyi tartsın. 5 bin ülkücü hazır demişsek karar verilmiş, söz ağızdan çıkmıştır. Boş konuşmuyoruz. Barzaninin gönüllü ajanlarına tavsiyem kendi çamurlarında oynasınlar. " diye konuştu.
 
İdlib operasyonu ile ilgili de konuşan Bahçeli, "Sonraki hedef Afrin olmalıdır"ifadesini kullandı.
 
İşte Bahçelinin konuşmasından satır başları
 
"Hoşgeldiniz, sefa getirdiniz. Boynu bükük Kerkük bir ses bekliyor. Musul, tutunacak, tutacak bir el istiyor. Beklenen sesi verecek, özlenen eli uzatacak bir kudret vardır ve o kudret büyük Türk milletidir. Zulme sessiz kalmadık, sesimizi yükselttik. Şiddete tepkisiz durmadık, irademizi gösterdik. Biz Kerkük sevdalısıyız. Biz Türkmenelinin kalp atışıyız. Selam olsun Kerkük sevdalılarına. Selam olsun Türkmen kardeşlerimize. Selam olsun aziz Türk milletine.
Selam olsun Türk İslam ruhunun varlık mücadelesi verdiği coğrafyalara, buralardaki soydaşlarımıza. 
Türk Hakanı Ankaradan haykırdı: 
Irakın toprak bütünlüğü bozulacaksa;
Ya TÜRKMENELİ devletleşmeli ya da 82 KERKÜK, 83 MUSUL olmalıdır..
Milli bilincin tekrar dalga dalga yayılarak ayağa kalkması için kızıl elma Ülküsüne giden yolda öncü meşale Türkün Liderinin çağrısıyla yakılmıştır.
Bundan sonra ne bize uyumak yaraşır nede yerinde durmak.
Fitne bizden uzak dursun. 
Laf ustaları,siyasi cambazlar,takiyeden kişiliğini kaybedenler, hala ekipçilik hastalığından kurtulamayanlar az ötede eylensin.
Bizden rahatsız benciler, kardeşlik hukukunu özde taşimayanlar,verdikleri sözleri menfate satanlar,çalışıyor reklamından sonra yatanlar,kalabalikta ikide nara atanlar bizimle gelmesin.
 
Tarih       : 08 Ekim 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur