Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

5000 ÜLKÜCÜ İLE KERKÜK'E GİTMEK PROVKASYON MU?

 

Devlet Bahçeli " 5000 ÜLKÜCÜ Kerkük'e gitmek için hazır" der demez, Barzani'den önce Ülke içinde ki Barzani ciler ses verdi. Bu açıklama tehlikeliymiş ve provakasyon kokuyormuş. Allah'ın işine bakarmısın arkadaş! Memleket ne kadar Türk'e düşman, Barzani aşkıyla dolu.

Devlet Bahçeli " 5000 ÜLKÜCÜ Kerküke gitmek için hazır" der demez, Barzaniden önce Ülke içinde ki Barzani ciler ses verdi. Bu açıklama tehlikeliymiş ve provakasyon kokuyormuş. Allahın işine bakarmısın arkadaş! Memleket ne kadar Türke düşman, Barzani aşkıyla dolu.

 

Türk Askerinin başına çuval geçirmek provakasyon demişmiydin Nagehan Alçı?

 

Türkmenler Telafer de katledilirken ne yazmıştın merak ediyorum, gerçi hiçbir şey yazmadın yazmazsın da.

 

Diyarbakır da, Barzani ile Türkiye seninle gurur duyuyor diyenler arasın da sen de varmıydın?

 

"Kürtün kedisini, Türklere değişmem" diyen, gerekirse Diyarbakırıda alırız diyen Barzaniye o gün provakatör demişmiydin Alçı?

 

Babası hain olduğu için asılan, kendisi de Türk Milletine ihanet eden Barzaniden ev kredisi aldın mı Nagehan?

 

Türkmen kardeşlerimiz, kandaşlarımız Kerkük Musul da can tehlikesi yaşarken, MHP Genel Başkanı DEVLET BAHÇELİnin sözü neden provakasyon Nagehan Alçı? Yoksa kredi aldığın Bankanın,ABD de yaşayan hain sümüklüsü; yaz böyle kızım mı dedi?

 

TÜRK olmak onur, haysiyet ve damarların da asil kan ister. Sen ve senin gibilerden oldum olası hep şüphelenmişimdir, nasıl Türküm derler de , Türk Milletini hiç sevmezler diye. Bugün bir kere daha anladım ki; siz Türk olamazsınız.

 

5000 ÜLKÜCÜ hazırız demek, bir moral motivasyondur. Türkmen kardeşlerimize manevi destektir. Zor şartlar altın da her an bir katliam tehlikesi yaşayan bu sahipsiz insanlara sahip çıkmaktır. Bu nasıl aşağılık bir düşüncedir ki, siz buna provakasyon dersiniz?

 

Biz ÜLKÜCÜLER, hayat boyu Türk dedik, TÜRKMEN dedik. Bunu derken iş olsun diye söylemedik, istedik ki bütün Dünya TÜRKLERİ özgür ve Bağımsız olsun. Barzaninin kuracağı KÜRDİSTAN senin için para demek, yalı demek ve onun için de mübah demek olursa, TÜRKİSTAN bizim için dava demek, bedel demek, sevda demek, gerekirse uğruna can vermek demektir. Sen bize provakatör derken dolar hayali gördün, biz KERKÜK derken verilecek hayatı gördük.

 

Nagehan, değişik zamanlar da MHP ve Devlet Bahçeli için yazmayı görev sayıyorsun. Biliyor ve inanıyorum ki; yalının kredisini verenler seni talimatlandırıyor, lakin Ülkücülere dil uzatarak iyi bir yazar değil, sadece kiralık bir PROVAKATÖR oluyorsun.

 

DEVLET BAHÇELİ" 5000 ülkücü kerkük için hazır" diyor ya, inan sen bunu anlayamazsın. ALLAHA and olsun ki, ben ve on binlerce ÜLKÜCÜ KERKÜK İÇİN HAZIRIZ. Ne için mi diyecek olursan? Inan sadece uğrun da can vermek bile ŞEREFTİR KERKÜKÜN...

www.ulkucuradyo.com

 
Tarih       : 29 Eylül 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur