Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Milas Ülkü Ocakları Öğrenci Misafirhanesi Açıldı

 

Ülkü Ocakları Milas İlçe Başkanlığı, öğrenci ve ihtiyaç sahipleri için kurulan misafirhanenin açılışını dün yapılan törenle açtı.

Ülkü Ocakları Milas İlçe Başkanlığı, öğrenci ve ihtiyaç sahipleri için kurulan misafirhanenin açılışını dün yapılan törenle açtı.

8 Aralık 1995 yılında geçirdiği elim trafik kazasının ardından hayatını kaybeden eski Genel Başkan Ali Metin Tokdemir’in adını taşıyan misafirhanenin açılışına Tokdemir’in kardeşi yazar-şair Yüksel Çetin Tokdemir, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, MHP’li Belediye Meclis Üyesi Mevlüt Kiriş, İlçe Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı ve çok sayıda misafir katıldı.
Açılışın öncesinde İmam-Hatip Abdullah İnpınar tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti yapıldı. 10 yatak kapasiteli misafirhane için 5 aydır emek verdiklerini belirten Ülkü Ocakları Milas İlçe

Başkanı Hayrettin Gönül, “Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak atılan adım umarım, ilçemizdeki birçok kurum ve kuruluşa örnek teşkil eder. Zira orta eğitim ve özellikle de yüksekokul için şehir dışından ilçemize gelen öğrenci kardeşlerimiz, barınma konusunda yıllardır büyük sorunlar yaşıyor. Henüz ilçemizde öğrencilerimizin barınabileceği bir yurt olmaması, her yıl bu sorunu ilçe gündemine taşımıştır.
Misafirhanemiz sadece öğrencilere değil, aynı zamanda referansla gelecek olan hasta yakınlarımızın ve misafirlerimizin kullanacağı bir yer olacak. Bundan sonra bir kapınız var diyeceğiz.

Ahde vefanın öğütleyicisi olan merhum Genel Başkanımız Ali Metin Tokdemirin ismini burada yaşatmaktan ve bu vefanın et kemiğe bürünmüş timsali olan Genel Başkanımız sayın Olcay Kılavuzun yolundan gitmekten onur duyuyoruz. Misafirhanemizin çalışmaları kapsamında katkısı ve desteği olan herkesten Allah razı olsun.

Sırada, Şehit Fethi Sekin Atölyesi, Spor salonu ve bir de kütüphane var…

Misafirhanenin ardından proje çalışmalarının sürdüğü, Şehit Polis Fethi Sekin adını taşıyacak bir el sanatları atölyesinin kurulacağını belirten Ülkü Ocakları Başkanı Gönül; “Bu atölyemiz ise hem Ocak gençlerimiz, hem de Milaslı hemşehrilerimizin kullanabileceği, el sanatları konusunda yeteneklerini sergileyebileceği ya da bu alanda kendini geliştirmek isteyenlerin yararlanabileceği bir atölye olacak. Hızlı bir şekilde hazırlık sürüyor. İnşallah kısa bir süre sonra da atölyemizin açılışını da hep birlikte gerçekleştireceğiz.

Atölye ile birlikte yine kısa bir süre içinde tamamlamayı planladığımız binamız içerisinde bir spor salonu ve bir de kütüphane kurma çalışmalarımız sürüyor. İnşallah bu kütüphanemizden ve spor salonumuzdan tüm genç kardeşlerimiz, halkımız ücretsiz olarak yararlanabilecekler” diyerek, açılışa katılanlara teşekkür etti.

www.ulkucuradyo.com

 
Tarih       : 23 Ağustos 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur