Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Ülkü Ocakları İl Başkanı Gençtürk'den 15 Temmuz Açıklaması

 

Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanı Ali Gençtürk, 15 Temmuz’un yıl dönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Türk Milletinin 15 Temmuz’da büyük bir badire atlattığını ifade ederek, darbe girişimine tepki gösterdi.

Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanı Ali Gençtürk, 15 Temmuz’un yıl dönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Türk Milletinin 15 Temmuz’da büyük bir badire atlattığını ifade ederek, darbe girişimine tepki gösterdi.
 
Ülkücülerin devletin ve milletin menfaati için çalışan insanlar olduğunu kaydeden Başkan Gençtürk, ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğüne kast edenlerin her zaman karşısında durduklarını ve durmaya devam edeceklerini söyledi. Gençtürk, “Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş Ülkü Ocaklarını kurarken Türk gençliğini milli ve manevi değerleri ile bütünleştirmek, çok yönlü bir şekilde donanımlı hale getirmek ve geliştirmek üzere kurmuştur.
 
 Ülkü Ocakları Türk gençliğinin değişmez, şaşmaz adresidir. Ülkü Ocakları ilim, irfan, ahlak yuvasıdır. Ülkü Ocakları Türk Devletine kendini adamış kutsal mekanlardır. Bizim  kutlu davamız vardır. Bu davanın adı Türk-İslam davasıdır Allah’ın davasıdır, Peygamber Efendimizin yoludur. Bizim davamızda aşk vardır, teslimiyet vardır, Allah rızası vardır. Bizler Vatanımızın  geleceği için milletimizin mücadelesinde yer alan ve hiçbir menfaat gözetmeyen insanlarız. Bu vatana ve bu millete hainlik düşünmeyen milletimizin her bir mensubunu sırtımızda taşırız. Ama milletimizin birlik ve beraberliğine kast edenlerin dünyasını başına yıkarız" ifadelerini kullandı.
 
  MHP Genel başkanı: DEVLET BEYİN  DEDİĞİ ĞİBİ.Milliyetçi-Ülkücü Hareket konu vatan ve millet olunca fedakârlıkta sınır tanımaz. Ülkücülük en kutlu vasıf, Ülkücü ise en şuurlu varlıktır.
 
Türk Milletine şükranlarımızı arz ediyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık dileyerek hepsini ayrı ayrı minnetle anıyoruz” diye konuştu.
 
 Kırıkkale Ülkü Ocakları Başkanı 
        Ali Gençtürk, 
 
haber (ülkücüradyo)
 
Bu dava vatandır, dindir, millettir, 
Bu dava devlet-i ebet müddettir, 
Bendeki sevdası ilelebettir 
Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdan. 
 
Tarih       : 17 Temmuz 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur