Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Türk Milletinin sembolu Rabia değil, Bozkurttur

 

Kırıkkale eskı ülkü ocakları başkanı serkan tunçbilek "Türk Milletinin sembolü 4 parmağın gösterildiği R4BIA işareti değil “TÜRK-İSLAM mührünü cihana vuracağız. “manasını taşıyan Bozkurttur."

Kırıkkale Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Eski Başkanı Serkan Tunçbilekin Türk-İslam coğrafyasında yaşanan hadiselere ilişkin yapmış olduğu yazılı Basın Açıklaması şu şekilde:

"Türk Milletinin sembolü 4 parmağın gösterildiği Rabia işareti değil, “Türk-İslâm mührünü cihana vuracağız."  manasını taşıyan Bozkurttur.Bölgemizde yaşanan gelişmelerde alınan pozisyonlar yanlış, verilen kararlar isabetsiz, gerçekleştirilen hamleler beyhudedir.

Stratejik derinlik içine düşülen acizlik kuyusunu ifade etmede yetersiz kaldığından “değerli yalnızlık” gibi manasız sözlerin ardına saklanma gayretine girilmiştir.

Asıl olan Başbakan’ın küresel aktörlere teslim olduğunu büyük bir gururla açıkladığı “BOP eş başkanlığı” vazifesinin beklenen sonucudur. Ortaya çıkan hal apaçık kabul edilmiş çaresizliktir.

Ülkesinin sınırlarını koruyamayan, hudut namustur ifadesi bağlamında değerlendirildiğinde “milletin namusunu çiğneten” bir idarenin Ortadoğu bataklığında mazlumların hamisi olmaya çalışması “iyi niyetle” izah edilmesi mümkün olmayan bir haldir.

Hükümetin Ortadoğu’daki çıkmazı aslında ülkemizde yaşananların gündem değiştirilerek örtbas edilmeye çalışılmasından öte değildir.

Biz Türk Milliyetçileri, Türk-İslam Ülkücüleri Dünya’nın neresinde bir vahşet,zulüm,katliam varsa hepsinden üzüntü duyuyoruz bunları yapanların hepsini esefle kınıyoruz.

Neden mi?

Çünkü biz insan hayatının kıymetine ve kutsallığını inanıyoruz. Çünkü Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerimde ifade edildiği üzere "Bir insanı öldürmek, bütün insanları öldürmek anlamına geldiği gibi; bir insanın hayatını kurtarmak da bütün insanların hayatını kurtarmak gibidir" (Mâide, 5:32).

Gözyaşının, kanın, işkencenin, haksızlığın siyasî kapsamı, ideolojik karşılığı olmaz, olmamalıdır.

Ancak üzülerek görmekteyiz ki ülkemizdeki bazı çevreler sadece Suriye’de ve Mısır’da yaşananları görüyor ne yazıktır ki Kerkük’te her gün patlatılan bombaları ve  ölen insanları görmemekte, Doğu Türkistan’da Kızıl Çin’in uyguladığı vahşeti ve insanların diri diri derilerinin yüzülmesini göz ardı etmekte, Karabağ’da Ermeni işgali altında insanların inim inim inletilmesini duymamaktadır.

Ülkenin ana muhalefet partisi Genel Başkanı Irak ziyaretinde Kerkük’e gitmek istiyor ancak güvenlik endişesiyle gönderilmiyorsa demek durum çok vahimdir ve Hükümetin buna derhal müdahil olması gerekmektedir.

Hükümet ve bazı çevrelerin artık bu sahte müslümanlığı bırakıp her yer akan gözyaşının göz yaşı olduğunu, her yerde akan kanın bir olduğunu zalimin dini, dili, ırkı, mezhebi olmadığını bir an evvel anlayıp buna göre hareket etmesi lazımdır.

Büyük Türk milleti!

Yaşanan bu süreçte herkesi üzerine düşen vazifeyi yerine getirmeye çağırıyoruz.

Ülkemizin kaybedilen günlerinin hiç bir şekilde telafisinin olmayacağının ayrımına vararak,

Yarınlarımıza karşı sorumluluğumuzun, dünlerimize karşı borcumuzun idrakinde,

İhanetin bağrına hançer olup saplanacak,

Büyük Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz.

Unutma ki:

Sahipsiz olan memleketin batması haktır;

Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!

www.ulkucuradyo.com

 
Tarih       : 29 Haziran 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur