Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

kırıkkale Ülkü Ocakları iftar programı düzenlendi.

 

mke Bahçesinde düzenlenen iftar yemeğinde konuşan kırıkkale Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Ali gençtürk , ramazan ayının önemine değinerek birlik ve beraberlik vurgusunda bulundu. Türkiye'nin yurt içinde ve dışında terör örgütleriyle mücadele ettiğini de belirten Başkan Ali gençtürk, "Ramazan bir bereket ayıdır. Biz de bu ayda tüm ülküdaşlarımızla bir araya gelmek, aynı çorbaya aynı kaşığı sallamak, aynı ekmeği bölüşmek istedik" dedi.

kırıkkale Ülkü Ocakları  iftar programı düzenlendi.
mke  Bahçesinde düzenlenen iftar yemeğinde konuşan kırıkkale  Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Ali gençtürk , ramazan ayının önemine değinerek birlik ve beraberlik vurgusunda bulundu. Türkiyenin yurt içinde ve dışında terör örgütleriyle mücadele ettiğini de belirten Başkan Ali gençtürk, "Ramazan bir bereket ayıdır. Biz de bu ayda tüm ülküdaşlarımızla bir araya gelmek, aynı çorbaya aynı kaşığı sallamak, aynı ekmeği bölüşmek istedik" dedi.Mübarek Ramazan gününde bizleri aynı sofrada buluşturan Cenabı Allaha hamd-ü senalar olsun. Bu davetimizi kırmayarak gelen bütün Milliyetçi – Ülkücü Hareket mensuplarına ve değerli Kırıkkale Halkına teşekkürlerimi bir borç bilirim. Davetimize icabet eden tüm gönüldaşlarımızdan Allah ayrı ayrı razı olsun.
Ülkü Ocakları çatısı altında Türk Gençliği cennet mekan 
Başbuğumuz Alparslan Türkeşin İzinde,
Bilge Liderimiz Türkmen Beyimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin Emrinde, Genel Başkanımız sayın Olcay Kılavuzun Komutasında İftar yemeğine MHP M DK Başkanı Sayın Halil ÖZTÜRK, Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Beyin TBMM Özel Kalem Md. Yrd. Sn. Mustafa Duru, MHP MYK Üyemiz Sayın Bulduk ÖZDEMİR, MHP Sulakyurt Belediye Başkanımız Sayın Ismail BiLDiK, MHP Sulakyurt ilçe Başkanımız Sayın Harun ÜNVER Belediye Meclis Üyemiz Sayın irfan ARISAN Türkav Başkanlığımıza ziyarette bulunarak bizleri onurlandırmışlardır Sagolsunlar... Varolsunlar..........Allah Birliğimizi Dirliğimizi daim kılsın.
 MHP kırıkkale İl Başkanı Erdal baloglu , ilçe başkanı  sulak yurt beledıye baskanı İSMAİL BİLDİK.okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda kişi katıldı.
 
ÜLKÜ OCAKLARI KIRIKKALE İL BAŞKANI
ALİ GENÇTÜRK
 
Tarih       : 23 Haziran 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur