Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Ülkü ocakları türkiye genelinde iftarprogramı düzenledi.2.

 

Antalya Ülkü Ocakları, ‘Birlik Sofrası’ İftar Programı Düzenledi, Bursa- Yenişehir Ülkü Ocakları, İftar Programında Engelli Kardeşlerimizle Bir Araya Geldi Trabzon – Akçaabat Ülkü Ocakları, İftar Programı Düzenledi Tekirdağ – Kapaklı Ülkü Ocakları İftar Programı Düzenledi

...

Antalya Ülkü Ocakları, ‘Birlik Sofrası’ İftar Programı Düzenledi

ANTALYA ÜLKÜ OCAKLARINDAN  “BİRLİK SOFRASI” İFTAR PROGRAMI

Antalya Ülkü Ocakları tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı bu yıl yeni ocak binasının bulunduğu Bakırcılar Çarşısında yoğun katılımla gerçekleştirildi.

 

Yaklaşık üç bin kişinin katılım sağladığı iftar programında Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Hüseyin Kocabaş,  İl Başkanı Mustafa Aksoy, İl Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Başkanları ve yöneticileri, STK Başkanları ve çok sayıda vatandaş bir araya geldi.

 

Bakırcılar Çarşısı içerisine kurulan kazanlarla hazırlanarak Ülkü Ocaklarına mensup gençlerin servis ettiği iftariyeliklerle  dualar eşliğinde oruçlarını açan vatandaşlar “Ahi Evran’nın nasihatleri ile yoğrulmuş bir maneviyata sahip bu alanın böylesine güzel bir etkinliğe ilk defa ev sahipliği yapması ve inşallah bundan sonra her yıl bu birlikteliğin tekrarlanacak olması bizleri çok mutlu etti.” Diyerek ülkü Ocaklarına duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

İftar programında konuşan Ülkü Ocaklar İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu “ Davetimize icabet ederek sofralarımızı bereketlendiren tüm halkımıza sonsuz teşekkür eder, tutulan oruçlarımızın ve edilen dualarımızın kabul olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Türk İslam Ülküsü’nün sancaktarları olarak bizlere böyle güzel bir Ramazan akşamında, birlik ve beraberlik içerisinde olmayı nasip eden Allah’a hamdolsun. Emeği geçen tüm ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum. Var olsunlar…” ifadelerini kullandı.

Bursa- Yenişehir Ülkü Ocakları, İftar Programında Engelli Kardeşlerimizle Bir Araya Geldi

Bursa – Yenişehir Ülkü Ocakları Olarak Düzenlemiş Olduğumuz İftar Yemeğimizde Engelli Kardeşlerimizle Bir Araya Geldik. Bu Durumdan Kıvanç ve Mutluluk Duyduk. Onların Yanında Olduğumuzu Birazda Olsa Hissettirmek İstedik.Yemeğimizde 2 Yıldır Bayan Biriminde Görev Alan ve Yenişehir MYO Konsey Başkanlığı Görevini Yürüten İrem Turunç Asenamıza Yaptıkları  İçin Teşekkür  Ederek Plaketini Ülkü Ocakları İlçe Başkanımız Ömer Silah’lı Taktim Ederek,Bundan Sonraki Görev Hayatında Başarılar Diledi. Basında da Yer Alan İftarımıza Katkıda Bulunan ve Bulunamayan Herkesten ALLAH Razı Olsun. 

Trabzon – Akçaabat Ülkü Ocakları, İftar Programı Düzenledi

Trabzon – Akçaabat Ülkü Ocakları’da yapılan iftar programına Trabzon Ülkü Ocakları Başkanı Mihrab Altınışık, Ülkücü Hareketin önderlerinden Orhan Mete Şen, Akçaabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya, Akçaabat Ziraat odası Başkanı Mustafa Hikmet Eyüpoğlu, Söğütlü Eski Belediye Başkanı Metin Gedikli, Işıklar Eski Belediye Başkanı Alişan Bayram, Akçaabat Belediye Meclis Üyeleri Hasan Doğan, Abdurrahman Demirci, Araklı Ülkü Ocakları Başkanı Embiya Cevahir, Vakfıkebir Ülkü Ocakları Başkanı Şenol Bülbül, MHP Milletvekili Adayı Osman Karaduman,MHP Akçaabat Eski İlçe Başkanı Adnan Ertem, Akçaabat Ülkü Ocakları Eski Başkanı Mesut Serdar,Ülkü Ocakları mensupları, üniversite öğrenciler, öğretmenler, doktorlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tekirdağ – Kapaklı Ülkü Ocakları İftar Programı Düzenledi

Tekirdağ – Kapaklı Ülkü Ocakları şehit ailelerini iftar yemeğinde buluşturdu.

Hawthorn Otel’de düzenlenen iftar programına Tekirdağ Ülkü Ocakları Başkanı Hakkı Açıkgöz, Kapaklı Ülkü Ocakları Başkanı Ersan Coşkun
Milliyetçi Hareket Partisi İsmail Türker ve birbirinden değerli kıymetli şehit aileleri katıldı.
Kapaklı Ülkü Ocakları Başkanı Ersan Coşkun; ayların en güzeli Ramazan’da, ailelerin en güzellerini ağırlamayı arzu ettiklerini, bu nedenle iftarda şehit aileleriyle bir araya geldiklerini belirtti. Coşkun, “Bu kutsal topraklar için canlarını veren, ve bu topraklar üzerinde yaşamamıza vesile olan tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Nur içinde yatsınlar. Mekanları cennet olsun. Şehitlerimizin aileleri de her zaman ve her şekilde baş tacımızdır” dedi.

Ve ardından şehit aileleri ile birlikte orucu açıp birlikte yemek yedi.  

 
Tarih       : 20 Haziran 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur