Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Ülküocakları türkiye genelinde iftarprogramı düzenledi

 

Ülküocakları türkiye genelinde iftarprogramı düzenledi başta Ülküocakları genel merkezi, istanbul ülküocakları ,mersın ülküocakları ,ankara ülküocakları eskişahir ülküocakları,çanakkale ülküocakları,kayseri ülküocakları,çeşitli il ilçe ülkü ocakları.iftar programı düzenliyerek tüm halkımızın takdirini kazandı

...Ülküocakları türkiye genelinde iftarprogramı düzenledi başta Ülküocakları genel merkezi, istanbul ülküocakları ,mersın ülküocakları ,ankara ülküocakları eskişahir ülküocakları,çanakkale ülküocakları,kayseri ülküocakları,çeşitli il ilçe ülkü ocakları.iftar programı düzenliyerek tüm halkımızın takdirini kazandı

Eskişehir Ülkü Ocakları, Ramazan-ı Şerif Ayı’nda Geleneksel Olarak Düzenlediği İftar programını Gerçekleştirdi
Üsküdar Ülkü Ocaklarından İftar Programı
Çanakkale Ülkü Ocakları’ndan 3000 Kişilik İftar Programı.
 

Çanakkale Ülkü Ocakları’ndan 3000 Kişilik İftar Programı

Çanakkale Ülkü Ocakları, Ramazan ayı dolayısıyla iftar yemeği düzenledi. Katılımın oldukça yoğun olduğu iftar yemeğinde bir konuşma yapan Çanakkale Ülkü Ocakları İl Başkanı Selçuk Birer, “Vatan, bayrak ve Allah için bir ölüp bin dirileceğiz; bir gidip bin geleceğiz” dedi. 

Çanakkale Ülkü Ocakları 3000 kişilik katılım ile iftar yemeği düzenledi. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen iftar yemeğine MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar, Merkez İlçe Başkanı Mesut Ergin, Bayramiç Belediye Başkanı Saadettin Arslan, Bayramiç Kaymakamı, Kamu-Sen Şube Başkanı, Şehit Aileleri Derneği ve Muharip Gaziler Derneği Başkanları, ile çok sayıda Ülkü Ocaklı, partili , STK temsilcileri ve vatandaş katıldı. Geçmiş dönem Ülkü Ocakları’nda ve Milliyetçi Hareket Partisi’nde görev yapmış eski yöneticilerin de katıldığı iftar yemeğinde aynı sofrada toplanan misafirler hep birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşadı. İlahiler ve sema gösterileriyle zenginleşen organizasyonda, Birlik ve beraberlik vurgulandı.

Eskişehir Ülkü Ocakları, Ramazan-ı Şerif Ayı’nda Geleneksel Olarak Düzenlediği İftar programını Gerçekleştirdi

Eskişehir Ülkü Ocakları olarak bu yılda 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif ayında geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programını gerçekleştirdik.
Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanımız Sn. Yasin Yumrukaya bey:
”Allahın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun değerli Dava arkadaşlarım,kıymetli protokol, Eskişehir Ülkü Ocakları olarak düzenlemiş olduğumuz geleneksel iftar yemeğimize hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sn. Olcay KILAVUZ beyin selamları ve kendileri çok istemelerine rağmen katılması nasip olmadı.

Bosna Hersek de Eğitim Hayatlarını Sürdüren Ülkü Ocaklı Gençler 3. Ahmet Yesevi İftar Programını Düzenledi

 

Bosna Hersek de üniversite eğitimlerini sürdüren Ülkü Ocaklı gençler 10 Haziran 2016 tarihinde Sırbistan sınırına iki kilometre mesafedeki Setici köyünde iftar programı düzenledi.
Bölgede ilgi çeken programa çok sayıda kişi katıldı. Program başlamadan önce Bosna Hersek de eğitim gören öğrencileri temsilen konuşma yapan Hüseyin Çakallı konuşmalarında Türk-İslam sentezinin yüzyıllardır yaşandığı her bölgesinin Anadolu gibi koktuğu bir coğrafya da eğitim almaktan mutlu olduğunu belirtirken; “Bizim için Ankara ne ise Saraybosna odur” dedi. Programda yaklaşık 200 kişi iftarını açtı.

Üsküdar Ülkü Ocaklarından İftar Programı

İstanbul Ülkü Ocakları 2. Bölge Başkanlığı Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi Bahçesinde Birlik ve Beraberlik İftarı düzenledi.

Üsküdar Ülkü Ocakları’nın ev sahipliği yaptığı iftar programı yoğun katılımla gerçekleşti. Programa İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, İl Ocak Yöneticileri, İlçe Ocak Başkanları, Üsküdar ‘daki Şehit Aileleri, Ülkü Ocakları mensubu gençler ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

 

 
Tarih       : 18 Haziran 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur