Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Mersin Ülkü Ocaklarından Uyuşturucuya geçıt yok Konferansı

 

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN OLCAY KILAVUZ Beyefendinin hassasiyetleri ve direktifleri doğrultusunda Ülkü Ocakları Uyuşturucuyla Mücadele Platformunun Türkiye genelinde başlattığı Bilgilendirme Konferansı teşkilatımızın ve vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

...

Mersin Ülkü Ocaklarından “UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK” Konferansı

“YENİ CEPHEMİZİN ADI UYUŞTURUCU VE MADDE BAĞIMLILIĞI İLE SAVAŞTIR” Sloganı ile ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN OLCAY KILAVUZ Beyefendinin hassasiyetleri ve direktifleri doğrultusunda Ülkü Ocakları Uyuşturucuyla Mücadele Platformunun Türkiye genelinde başlattığı Bilgilendirme Konferansı teşkilatımızın ve vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Konferansın açılışında Konuşan Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan Demir Beyefendi “Uyuşturucu ile yapacağımız faaliyetler İlimizin her bir ilçesinde, mezrasında, mahallelerinde, yediden yetmişe herkese ulaşacak, uyuşturucu ile mücadele cephesi genişletilecektir” dedi ve Uyuşturucu ile mücadele kapsamında eğitimlerin, Uzmanlar, Stk’lar, meslek odaları ile işbirliği içerisinde devam edeceğini ifade ettiler.

Konuşmacı olarak; Amatem Başhekimi Oğuzhan DOĞAN Bey Uyuşturucu maddelerin insan fizyolojisine etkilerinden bahsederken Amatem Uzman Psikoloğu Gökhan Tatlı Bey bu maddelerin insan ve toplum üzerine etkilerinin yanında mücadele kapsamında nerelerin yapılması gerektiğinden bahsettiler.

Ayrıca Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Uzmanları tarafından bu maddelerin kullananlara ve suçlara yönelik istatistiki bilgilerin yanı sıra zehir tacirlerine yönelik yapılan operasyonlardaki tecrübelerini paylaştılar. Narkotik eğitmenleri Narkotik köpekleriyle birlikte gösteri yapıp uygulamalı bir şekilde bu maddelerin nasıl bulunduğunu katılımcılara gösterdiler.

Konferansın sonunda Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan DEMİR Bey konuşmacılara günün anlam ve önemine binaen çiçek takdim edip teşekkür ettiler.

Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanlığı olarak Genel Başkanımız Sayın Olcay KILAVUZ beyefendinin başlattığı UYUŞTURUCU İle Mücadele Cephesinin Sokak Sokak genişletileceğini bildirir, Konferansa teşrif edip bizleri onurlandıran tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

 
Tarih       : 31 Mayıs 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur