Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Kırıkkale ülkü ocakları Ülküde Birlik Şöleni Düzenledi.

 

Kırıkkale Ülkü Ocakları düzenlediği "Ülküde Birlik Şöleni" ile Ülkü Ocakları'na gönül vermiş kişileri buluşturdu.ülkücülerin gecesi.ülküocakları genel başkanı olcay kılavuz katıldı

...Kırıkkale ülküocakları Ülküde Birlik Şöleni Düzenledi.

 
Kırıkkale Ülkü Ocakları düzenlediği "Ülküde Birlik Şöleni" ile Ülkü Ocaklarına gönül vermiş kişileri buluşturdu.
 
Kırıkkale Ülkü Ocakları, Başpınar Kapalı Stadyumunda düzenlediği şölenle sanatçılar Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safayı Kırıkkalelilerle buluşturdu. Düzenlenen etkinlikte ülkü ocaklarına gönül vermiş katılımcılar duygulu dakikalar yaşadı. Sanatçılar misafirlere halk müziğinden ve kendi bestelerinden eserler sergilediler. Özellikle Ozan Rahmet Safanın söylediği "Çırpınırdı Karadeniz" isimli esere bütün salon hep bir ağızdan eşlik ettiler. Şölene katılım yoğundu, Ülkü Ocaklarına gönül vermiş insanlar salonun tamamını doldurdular.
 
HEPİMİZ KARDEŞİZ
Şölenin açılışında konuşan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz, "Birliğe, beraberliğe ihtiyaç vardır, kardeşliğe ihtiyaç vardır. Sevgiye ve muhabbete ihtiyaç vardır. Fitneye, fesada ayak oyunlarına, bunu uygulamaya çalışanlara fırsat vermemeliyiz. Son dönemler içerisinde hareketimizi içten içe bölmeye parçalamaya zayıf düşürmeye çalışanlar olmuştur. Bunların her biri aklımızdadır, hafızamızdadır. Bunlara izin veremeyiz. İyi niyetli kim olursa eleştirilerini haklı görür kabul ederiz ama art niyetli bir şekilde birliğimizi beraberliğimizi bölmek isteyenlere de gerektiği şekilde muameleyi gösteririz. Bu dava, bu camia bizim her şeyimizin üzerindedir. Bu davanın üzerinde hiçbir fani yoktur. Bizim dava anlayışımız, davamıza sadakat ve samimiyet, annemizin, babamızın, kardeşimizin, evimizin, evdeşimizin daha üstündedir" ifadelerini kullandı.
 
GENİŞ KATILIM
Şölene Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Seyit Ahmet Göçer, Kırıkkale MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik ve Kırıkkale Ülkü Ocakları Başkanı Ali Gençtürk katıldı.
 
Tarih       : 25 Mayıs 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur