Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Bahçeli'nin Bu Çıkışının Ardından Salon Alkıştan Yıkıldı.

 

MHP Genel Başkanı Bahçeli grup toplantısında "İdam cezası toplumsal bir talep midir? Evet. İdam cezasına Adalet ve Kalkınma Partisi destek midir? Evet. Cumhurbaşkanı, kanun önüne gelirse onaylayacak mıdır? Bu da evet. O halde durmayalım, alttan almayalım, gecikmeyelim, Türkiye'nin kendi göbek bağını nasıl kestiğini, nasıl keseceğini herkese gösterelim." dedi.

...Bahçelinin açıklamalarından öne çıkanlar başlıklar

"Yapacak işlerimiz çoktur, oyalanacak zamanımız ise hiç yoktur.

Her fırsatta önerdiğimiz temiz siyaset, temiz toplum gecikmeden hayata geçirilmelidir. Değer ve ahlakla bağını koparmış siyaset anlayışlarının kaosa yol açması kaçınılmazdır.

Siyasette artık değişim gereklidir. Değişim başkalaşma olmadığı gibi, ilerlemek, gelişmek, süreklilik kazanmak için elzemdir.

Milliyetçi Hareket Partisi, siyasi çürümüşlere teslim olmayacaktır. Gücümüze güç katıp yolumuzda ilerleyeceğiz. 21 Mayıs 2017 Pazar günü 41 ilde aynı anda kongrelerimizi coşkuyla yapıp, ne kadar diri bir teşkilata sahip olduğumuzu göstereceğiz. Bunu ısrarla görmek istemeyenleri ise yok farz edeceğiz. Hatırlarsanız 16 Nisandan sonra olmayan ganimetleri paylaşmak için kuyruğa girenler, akıllarınca bizi köşeye sıkıştıracaklardı. Hallerine baksanız yoğurdum ekşi demezler.

Rüzgar ekerken mutlu olanlar, fırtına biçerken şikayet etmemelidir."

Milliyetçi Hareket Partisi emin adımlarla Türk Milletine hizmet etmeye devam edecektir. Siyasetimizin öznesi insan, nesnesi devlet, yüklemi demokrasi, cümlesi millettir."

ABD VE RUSYAYA SERT TEPKİ

Rusya ve ABDnin YPG ile ilişkileri ortadadır.

YPG ABD tarafından silahlandırılmakta. YPGnin elindeki yeni nesil silahların Batı kaynaklı olduğu bilinemktedir.

Rus askerlerinin Afrinde ne işi var. ABD ve Rusya YPGyi arkalarına alıpsilahla donatarak ne yapmaya çalışıyor.

O silahlar çok geçmeden Türkiyeye sokuluyor. Kanlı eylemlerde kullanılıyor.

KÜRDİSTAN İÇİN SON RÜTUŞLAR YAPILMAKTA

Kurulması istenen Kürdistan için adeta son rütuşlar yapılmaktadır.  Kerkükte Türkmenlerin varlık , kimlikve tarihi haklarıçiğnenmektedir. Türk milleti Kürdistan belasına kesinlikle geçit vermeyecektir.

İDAM ÇIKIŞI

İdam cezasının getirilmesi, hazırlanacak teklif veya tasarının TBMM’de görüşülüp kabul edilmesi hususunda MHP’nin bütün gücüyle var olduğunu kaydeden Bahçeli, “MHP buradadır, bu bahsin kapanmasını acilen beklemektedir. Vatan hainlerine cezaysa ceza, idamsa idam. İşte er meydanı, işte Türkiye Büyük Millet Meclisi.

"İdam cezası toplumsal bir talep midir? Evet. İdam cezasına Adalet ve Kalkınma Partisi destek midir? Evet. Cumhurbaşkanı, kanun önüne gelirse onaylayacak mıdır? Bu da evet. O halde durmayalım, alttan almayalım, gecikmeyelim, Türkiyenin kendi göbek bağını nasıl kestiğini, nasıl keseceğini herkese gösterelim."

FETÖ ile mücadle sonuna kadar sürmeli. Eğer bir muvaza varsabu çok ayıp olur. Ben şahsen doğru bulmuyorum.

MUHARREM İNCE AÇIKLAMASI

ayrıntılı bir değerlendirme yapmıyor. Kandi çıkarları için konuşuyor. Önce genel bakanlarına sorsun sonra açıklma yapsın. Muharrem İnce bey ince davransın.

 
Tarih       : 09 Mayıs 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur