Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Milas Ülkü Ocakları projeleri için sahne alacaklar

 

Sanatçı Ali Kınık ve şair/yazar Yüksel Çetin Tokdemir’in sunum ve katılımlarıyla Milas Ülkü Ocakları projeleri yararına10 Mayıs’ta Atatürk Kültür Merkezi’nde (Amfi Tiyatro), “Milliyetçi Türkiye” isimli bir konser düzenlenecek.

...Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, Sanatçı Ali Kınık ve şair/yazar Yüksel Çetin Tokdemir’in sunum ve katılımlarıyla Milas Ülkü Ocakları projeleri yararına10 Mayıs’ta Atatürk Kültür Merkezi’nde (Amfi Tiyatro), “Milliyetçi Türkiye” isimli bir konser düzenleneceğini duyurarak vatandaşları konsere davet etti.

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak bir dizi projeyi hayata geçirdiklerini belirten Başkan Gönül, Türk gençliğine ve teşkilata hizmet yolunda yorulmadan, yılmadan çalışmalara devam ettiklerini ifade ederek şunları kaydetti: “Gençliğimize yönelik projeler, madde bağımlılığı ile aktif mücadele, eğitim hususunda çalışmalar, sosyal faaliyetler ve sosyal sorumluluk projeleri ile teşkilat olarak aktif, faal çalışmalarımıza her geçen zamanda yenilerini eklemek için çabalarımız yoğun şekilde sürmektedir. Ülkü Ocakları her şeyden önce bir gönül seferliği hareketidir. Gönülden gelen aşk, yürekte vuran sevda, ruhumuza yansıyan bayrak ve vatana sadakat tartışmasız bir duruş halidir. Türk milliyetçileri ve aziz Türk milleti dünden bugüne bu duruş ile hayat bulmuş, bağımsızlığından ve sevdasından asla vazgeçmemiştir.”
MİLLİYETÇİ TÜRKİYE KONSERİNE DAVET VAR
“Bu güçlü ruh halinin, hayata geçirecek olduğumuz projeler ile Milas’ta daha da canlanması ve gönül seferberliğinin birliğe ve dirliğe vesile olması düşüncesi ile Milas Ülkü Ocakları projelerimiz yararına, sanatçımız Ali Kınık ve şair/yazar Yüksel Çetin Tokdemir’in sunum ve katılımları ile ‘Milliyetçi Türkiye’ adlı konserimiz gerçekleşecektir. 10 Mayıs akşamı damarlarımızın Türklük ile dolduğu, gönüllerimizin heyecanla kabardığı, ruhlarımızın birliğe vardığı bir program da buluşmak ümidi ile selam ve saygılarımı sunuyorum.” diyen Gönül, Milas halkını konsere davet ederek biletlerin Milas Ülkü Ocakları binasında, çarşıda ve hafta sonu Atapark’ta kurulacak olan stantlardan alınabileceğini duyurdu.

 

2.jpg

 
Tarih       : 03 Mayıs 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur