Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Devlet Bahçeli Biz Yama Partisi Değiliz

 

MHP Lideri Devlet Bahçeli kabinede MHP'lilerin de olacağı iddiasına "MHP başkalarının eksiğini gediğini giderecek bir parti değildir." cevabını verdi.

...MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Toplantı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan MHP Lideri, "Kabinede MHPli Bakan" olacak iddialarına sert çıktı: MHP, başkalarının eksiğini gediğini giderecek bir parti değildir.

"İDDİALARIN ASLI YOKTUR"

Bahçeli grup toplantısının ardından çıkışta gazetecilerin "MHP koailisyonda olacak mı?" sorusunu şöyle yanıtladı.

 

"65.  Hükümet görevinin başındadır. Bu hükümet Adalet ve Kalkınma Partisinin hükümetidir. Dolayısıyla hükümetteki herhangi bir değişiklik kanaati  AK Partiye aittir. Bugün sayın  Cumhurbaşkanı anaysa değişikliği sonucu partisine tekrar dönmektedir. 21 Mayısta Büyük Kurultay yapacaklardır. Bu, onların işidir, kamuoyunun ve siyasi partilerin saygıyla takip etmesi gerekir. Bu sebeple "hükümette görev alacağız, kriterlerimiz şudur" şeylerin aslı yoktur.

 

"MHP, YAMA KURMAYA HAZIR BİR PARTİ DEĞİL"

MHP 250 yıllık fikri temellere oturmuş güçlü bir partidir, özgül ağırlığımız çok çok üstündedir. Günü gelir MHPye tek başına iktidar nasip olur inşallah. MHP başkalarının eksiğini gediğini tamamlamak için yama kurmaya hazır bir parti midir? 66. Hükümeti de kurmuş olsalar, 316 milletvekiliyle güvenoyu alabilecek bir iktidarı oluşturmuş olurlar.

"ALLAH SONLARINI HAYREYLESİN"

"MHP üzerine ne ekilirse o biçilir. CHP de 10-15 belediye başkanıyla MHPyi tahrik eden bir partidir, Allah sonlarını hayreylesin. Sayın  Cumhurbaşkanı yurtdışında giderken partilerden katılmayı arzu eden bir veya iki milletvekilleriyle gider. MHP olarak milletvekillerinin bu tür seyahatlere katılmasını müsaade ediyorlar."

"FETÖ İLE İRTİBATLI MEMUR VAR DA MEŞHUR SİYASETÇİ YOK MUDUR?"

Ata binsek de ayağımız hala yerdeyse bir sorun var demektir. Kriptoplar kendilerini emniyete almışlardır. FETÖ ile irtibatı arasında memur var da meşhur siyasetçi, bürokrat yok mudur? Sıradan insana güç yetiyor da, eğer varsa siyaset ve devlet yönetiminin tepesindeki yöneticilere sıra geldiğinde neden tepkisizlik oluyor?

FETÖ ile mücadele sulanmakta, sabote edilmektedir. Mahrem imamlar bulunuyor da devletin en mahrem kademelerinde kritik görevler üstlenmiş tanıdık simalar neden ortaya çıkarılmıyor? Medya tartışmalara boğulmuştur.

Birisi diyor ki MİTde 400 kişi var, devletin en tepe makamında bulunan birilerinin eşi FETÖ ablası. Kokuşma her yere nüfuz etmiştir.

FETÖnün son mensubu adalete teslim edilesiye kadar hafife almak, arkadaşımızdı demek haramdır, bunlara karşı mücadele ise sonuna kadar helaldir. MHP, diğer terör örgütlerine karşı olduğu gibi, FETÖ ile mücadelede ön şartsız mücadele edecektir.

Kutlu mıntıka temizliği ile milletimizi güçlü istikbale taşımak boynumuzun borcudur.

 
Tarih       : 02 Mayıs 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur