Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Başbağ'un İzinde, Liderimizin Emrinde, Milletimizin Hizmetindeyiz

 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Halk oylaması sonuçlarının zor günlerden geçen Devletimiz ve Milletimize; huzur, mutluluk, refah ve güçlü bir gelecek getirmesini Cenabı Hakk'tan niyaz eden Kılavuz, "Yeminine bağlı kalarak gece gündüz demeden azimle çalışan tüm Ülküdaşlarıma ve tercihi her ne olursa olsun milletimizin her bir ferdine teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. Kılavuz, "Ülkü Ocakları, Cennet Mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in izinde, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in emrinde, ilke ve ülkülerine bağlı kalarak yalnız Türk Milleti'nin hizmetindedir" diye ifade etti.

...Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, "Halk oylaması sonuçlarının devletimiz ve milletimize; huzur, mutluluk, refah ve güçlü bir gelecek getirmesini Cenabı Hakktan niyaz ediyorum" dedi.

 

Kılavuz, "Yüce Türk Milleti, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılan Anayasa değişikliği halk oylamasında kararını vermiştir. 

 

Her zaman ve her şartta verdiği kararlar ile İstikl‰l ve istikbaline sahip çıkarak yükselen Büyük Türk Milleti, bu konuda da nihai tavrını ortaya koymuştur. 

 

Büyük Türk milletinin değerlerinden ilham alıp Türklüğün bekasını tüm menfaatlerin üzerinde gören Ülkü Ocakları, Türk Milletinin kararlarının üzerinde hiç bir gücün olmadığının bilincindedir. 

 

Milli birlik ve beraberliğimize,  bin yıllık kardeşliğimize, vatanımıza ve devletimize kasteden tüm kumpaslar milletimizin ve Ülkücülerin kararlı duruşları karşısında hüsrana uğramaya mahkžmdur" açıklaması yaptı.

 

Kılavuz, şunları söyledi: "Bilinmesini isteriz ki, milli karakterimizin dava adamı kimliği ile siyasi arenadaki yılmaz savunucusu Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin " Önce Ülkem ve Milletim " şiarıyla öncülük etmiş olduğu tarihi çağrı ve bu süreçteki Devlet Adamı duruşu, belleklerde silinmemek üzere yer edinmiştir. 

 

 www.ulkucuradyo.com

 " MİLLİYETÇİ - ÜLKÜCÜ HAREKET, KUTLU YOLCULUĞUNA DEVAM EDECEKTİR 

Siyasi ikbal ve kişisel çıkar kaygısı güdenler amaçlarına ulaşamamışlardır ve ulaşamayacaklardır. Binlerce şehidimizin canı, gazimizin kanı, sayısız mağdurumuzun gözyaşı ve milyonlarca Türklük sevdalısının dualarıyla elde edilen kazanımlarımızı koruyarak bahanelerin ardına sığınmadan Milliyetçi - Ülkücü Hareket, kutlu yolculuğuna devam edecektir. 

 

Ülkü Ocakları, hiç bir karşılık beklemeksizin, inadından değil davamıza özgü öğretilerimizden kaynaklanan inancımızdan dolayı dün olduğu gibi bugün ve yarın da Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin yanında ve emrindedir. Bu hesapsız duruş,  Allah davasına olan, son nefer ve son nefese kadar baki kalacak sadakatimizin gereğidir. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle halk oylaması sonuçlarının zor günlerden geçen Devletimiz ve Milletimize; huzur, mutluluk, refah ve güçlü bir gelecek getirmesini Cenabı Hakktan niyaz ediyorum. Yeminine bağlı kalarak gece gündüz demeden azimle çalışan tüm Ülküdaşlarıma ve tercihi her ne olursa olsun milletimizin her bir ferdine teşekkürlerimi sunuyorum. 

 

Ülkü Ocakları, Cennet Mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeşin izinde, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin emrinde, ilke ve ülkülerine bağlı kalarak yalnız Türk Milletinin hizmetindedir. Ne Mutlu Türküm Diyene. 

www.ulkucuradyo.com

 
Tarih       : 18 Nisan 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur