Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Kılavuz Bu vatanı asla böldürmeyeceğiz

 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz, "Bu vatanı asla böldürmeyeceğiz. Milletimizin birliğine, beraberliğine kimsenin el uzatmasına izin vermeyeceğiz ve şehit kanıyla sulanmış olan ay yıldızlı al bayrağımızın gönderden indirilmesine izin vermeyeceğiz" dedi. Iğdır Ülkü Ocakları Başkanlığınca düzenlenen Nevruz Bayramı programında, vatandaşların bayramını kutlayan Kılavuz, "Şehitlerimiz, birilerinin çeşitli adreslerde bulunduktan sonra hareketin içerisine gelip bir milletvekili olması sonrasında genel başkan olsunlar diye şehit olmadılar. Bu tiplere de asla izin vermeyeceğimiz" diye konuştu.

....

 

 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, terör örgütlerine tepki göstererek, "Bu vatanı asla böldürmeyeceğiz. Milletimizin birliğine, beraberliğine kimsenin el uzatmasına izin vermeyeceğiz ve şehit kanıyla sulanmış olan ay yıldızlı al bayrağımızın gönderden indirilmesine izin vermeyeceğiz." dedi.

 

Kılavuz, Iğdır Ülkü Ocakları Başkanlığınca bir düğün salonunda düzenlenen Nevruz Bayramı programında, vatandaşların bayramını kutladı. Allahtan bu bayram vesilesiyle ülkeyi, milleti ve devleti huzur, güzel günler ve mutlu yarınlara eriştirmesini dileyen Kılavuz, birinci önceliklerinin vatanın bölünmezliği olduğunu anlattı.

Türkiyenin terör örgütlerince alan olarak seçildiğini vurgulayan Kılavuz, şöyle devam etti:

"Cirit atıyorlar, PKKsı, IŞİDi, FETÖsü, PYDsi, DHKP-Csi, TİKKOsu hepsi. Bu vatanı asla böldürmeyeceğiz. Milletimizin birliğine, beraberliğine kimsenin el uzatmasına izin vermeyeceğiz ve şehit kanıyla sulanmış olan ay yıldızlı al bayrağımızın gönderden indirilmesine izin vermeyeceğiz. Daha önce memleketimizin bize ihtiyacı varsa, memleket darda ise milletin bize ihtiyacı varsa elimize silahımızı alırız, gerekirse savaşırız dedim. Askerimize, polisimize, devletimize güveniyoruz. Ama bu ülkenin bölünmez bütünlüğü, bayrağımız, devletimiz, milletimiz için üzerimize ne düşerse canla baş üstüne. Bu konuda her zaman gerekeni yapmaktan asla geri durmayacağımızı yine ifade ediyorum."

 

 

"MİLLETİMİZE EFELİK YAPMAYIZ"

Kılavuz, hakkında basında bazı yazılar yer aldığına dikkati çekerek, "Diyorlar ki referandumda hayır verecekleri tehdit etti. Türk milletini, ülkücü hareketi tehdit edecek anasının karnından doğdu mu veya bu yeryüzüne geldi mi? Milletimizin bağrından çıkmış milli bir hareketin mensupları olarak milletimize efelik yapmayız. Milletimiz ve hareketimizin mensuplarını, ülküdaşlarımızı sırtımızda taşımayı, başımızın üzerinde taç olarak taşımayı şeref olarak kabul ederiz." şeklindeki değerlendirmelerde bulundu.

 

Üniversiteli gençlere de seslenen Kılavuz, "Siz bu memleketin, bu milletin yarınlarısınız. Dolayısıyla eğitim hayatınızı en iyi şekilde, başarıyla tamamlamak zorundasınız, çünkü ülkücü başarılı olmak zorundadır." şeklinde konuştu.

 

"HERKES AKLINI BAŞINA ALSIN VE KENDİNİ TARTMAYI İYİ BİLSİN"

Kılavuz, ülkenin yarınlarına, devlet yönetimine gençlerin talip olması gerektiğini dile getirerek, şunları kaydetti: "Milletimizin hizmetkarlığına gençlerin talip olması gerekir. Davamızın da yarınlardaki yöneticileri şüphesiz sizlersiniz. Ya değilse bu dava adına baktığınızda, bir alın teri, mazisi, hizmeti olmayan birileri ortaya çıkar ve utanmazca pişkin şekilde dava adına kendisine bir takım medet ummaya çalışır.

 

Bunlara izin veremeyiz, bu dava adına binlerce şehit verdik, binlerce gazimiz var, binlerce mağdurumuz, mahkumumuz var. Şehitlerimiz, birilerinin çeşitli adreslerde bulunduktan sonra hareketin içerisine gelip bir milletvekili olması sonrasında genel başkan olsunlar diye şehit olmadılar. Bu tiplere de asla izin vermeyeceğimiz. Bunu serhat şehrimiz, Türklüğün buram buram koktuğu, güzel vatanımızın bu noktası olan Iğdırda haykırıyoruz. Herkes aklını başına alsın ve kendini tartmayı iyi bilsin." Olcay Kılavuzun konuşmasının ardından sahnede örs üzerinde demir dövüldü.

 

Program, halk oyunları ekiplerinin Kafkas dansı gösterileri ve şarkıcı Ali Kınıkın seslendirdiği şarkılarla sona erdi.AA

 
Tarih       : 23 Mart 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur