Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

MHP, Hangi İllerde Ne Zaman Referandum Mitingi Yapacak?

 

Milliyetçi Hareket Partisi referandum seçim kampanyalarına hızlı başladı. MHP, seçim kampanyaları kapsamında hangi illerde ne zaman salon toplantıları ve miting düzenleyecek? Bütün detaylar MHP haberlerinde.

...MHPnin Referandum seçim kampanyaları nasıl olacak? MHP, salon toplantılarını hangi illerde ne zaman gerçekleştirecek? MHP referandum mitingleri ne zaman? MHP mitingleri hangi illerde düzenlenecek? MHP haberlerini kapsamhaberden takip edebilirsiniz?

 

Milliyetçi Hareket Partisi Referandum süreciyle ilgili kampanya çalışmalarına başladı. Tüm teşkilatlarını kampanya konusuyla ilgili bilgilendirem MHP çalışmalarına hız verdi.

 

26 Kasım 2016da Bursadan başllayan ve milletvekillerinin de katıldığı salon toplantıları şu ana kadar, İstanbul, Trabzon, İzmir, Gaziantep, Kocaeli, Zonguldak, Muğla, Denizli, Samsun, Hatay, Erzurum, Aydın, Konya, Eskişehir ve Antalyada siyasi gelişmelerle ilgili bilgilendirme amaçlı salon toplantıları düzenlendi.

 

Salon toplantılarına en az mitingler kadar önem veren MHP salon toplantılarıyla daha yakın bir temas olduğunu ve sebep ve gerekçeleriyle birlikte MHP’nin tutumunu ayrıntılı olarak anlatma fırsatı bulunduğu belirtiliyor. Salon toplantılarının önümüzdeki günlerde de devam ettirileceğini belirten yetkililer İlk etapta Adana, Tekirdağ, Elazığ, Nevşehir, Kayseri, Sakarya, Çorum, Bartın, Manisa, Giresun, Uşak, Ordu, Burdur, Niğde ve Tokat’ta kapalı salon toplantıları düzenleyecek.

 

MHPNİN KAPALI SALON TOPLANTILARI

4 Mart: Adana ve Çorum 

 

5 Mart: Tekirdağ ve Sakarya

 

11 Mart:Nevşehir, Elazığ, Manisa, Kütahya ve Tokat’taki

 

12 Mart: Bartın  

 

17 Mart: Düzce

 

18 Mart: Kayseri

 

24 Mart Isparta

 

25 Mart: Amasya

 

26 Ordu

 

MHP HANGİ İLLERDE NE ZAMAN MİTİNG YAPACAK?

18 Mart: Elazığ Mitingi

 

24 Mart: Bursa Mitingi

 

25 Mart: Kayseri Mitingi

 

26 Mart: Erzurum Mitingi

 

1 Nisan:Sakarya Mitingi

 

2 Nisan: Ordu Mitingi

 

7 Nisan: Afyon Mitingi

 

8 Nisan: Antalya Mitingi

 

9 Nisan:İstanbul Mitingi

#ÜlküOcakları

#OcakKartDestek
#TuranKartÖğrenci
#MilasÜlküOcaklarıSosyalSorumlulukProjeleri
#ülkücüradyo

 
Tarih       : 19 Mart 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur