Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

MHP Bitecek Diyorlar.Densizler Bu Lafları Size Kim Öğretiyor.

 

Bahçeli, “Almanya eğer PKK’nın dayatma ve telkiniyle AKP’li bakan ve milletvekillerinin vatandaşlarımızla buluşmasını sabote ediyorsa, biz bunu açıkça Türkiye düşmanlığı sayar, Berlin’in iradesini Kandil’e devretmiş kabul ederiz” dedi. Bahçeli 8 Mart Dünya Kadınla günü nedeniyle konuşmasına kadınlar ile başladı.

...Bahçeli, “Almanya eğer PKK’nın dayatma ve telkiniyle AKP’li bakan ve milletvekillerinin vatandaşlarımızla buluşmasını sabote ediyorsa, biz bunu açıkça Türkiye düşmanlığı sayar, Berlin’in iradesini Kandil’e devretmiş kabul ederiz” dedi.

 
Bahçeli 8 Mart Dünya Kadınla günü nedeniyle konuşmasına kadınlar ile başladı.
 
Kadına şiddetin önüne geçilmemesi büyük bir ayıp ve kayıptır.
Kadına şiddet tartışılıyorsa medeniyet ya yok ya da tartışmalıdır.
Toplumsal bünyemiz ne yazıktır ki, kışkırtılmış erkeklikle bastırılmış kadınlık arasında sıkışmıştır.
kadına şiddetinsan hakları ihllil ayrımcılıktır.
Kadına şiddet dursun aileler huzur bulsun
Türk kadını hakettiği yere ulaşsın.
 
16 Nisanda Türklüğün bekası için evet diyeceğiz.
 
Bizim için beka Türkiye Cumhuriyetidir. Üzerinde titrediğimiz bekamız çok yoğun tehdit altındadır. Bu tehdit dalgası birike birike, arta arta bugünlere kadar gelmiştir. Geçmişte defalarca bu kapsamdaki kaygılarımızı milletimizle paylaştık. Bunlar arasında dikkat çeken açıklamalarımız, 8 Mart 2006da Irakta yaşanan gelişmelerin ve hükümetin tutumunun Türkiyenin güvenliğine karşı tehdit olduğu uyarısında bulunmuştuk. Geride kalan yıllar ne kadar haklı olduğumuzu tescillemiştir. Geçen hafta cuma günü peşmergenin PKK ile çatışması kesinlikle tiyatrodur. 11 Ağustos 2009da milli bekanın devamında mutlaka gerekli olduğuna inandığımız, tek vatan, tek devlet, tek millet, tek bayrak ve tek dil ülkümüzü dile getirmiştik.16 Nisanda Türklüğün bekası için evet diyeceğiz.
 
Fırat kalkanı
 
Türkiye, sınırlarının ötesinde hiçbir terör örgütünün bulunmasına onay vermeyeceğini Fırat Kalkanı Harekatı ile göstermiştir. Sınır ötesinde aradığımız macera değil meşru haklarımızdan kaynaklanan çabalarla sınırlarımızın teröristlerden arındırılması ve Suriyenin istikrara kavuşturulmasıdır.
 
Fırat Kalkanı harekatının yeni hedefinin Münbiç olduğu biliniyor. Bu durum varken ABDnin YPG ve PYDyi silahla donatöması kafamızı karıştırmaktadır. Bu iyiniyetle değerlendirilemez. Tam bir kovboy aymazlığıdır.
 
Rakkanın IŞİDden alınmasını Türkiye ile görüştüğünü söylemesi YPG ve PYDnin de oeprasyona katılacağını fade etmeleri Rakka operasyon sürecini şimdiden şaibeli hale getirmişlerdir.
 
ABDye ait bazı zırhlı araçlarMenbiçin kuzyeinde görüntülere takılmıştır.
 
Menbiçi takviye eden teröristler hendekler kazmaya başlamış. Üs bölgeleri inşaa etmeye koyumuştur.
 
MHP bitmez
 
16 Nisandan sonra MHP bitecek diyorlar.Densizler bu lafları size kim öğretiyor.
 
Bahçeli soruları yanıtladı
 
Bahçeli "Cumhurbaşkanı Avrupaya giderse yalnız bırakmayacağım" dedi.
 
Kılıçdaroğlunun dün bir radyodaki gaf olarak nitelendirilen sözleri için "değerli danışmanları var onlarla sohbet edip bilgilenmesi lazım" dedi.
 
 
Tarih       : 07 Mart 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur