Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Kırıkkale Ulkuocakların,dan Acıklama

 

Kırıkkale ülküocakları başkanı ali gençtür yaptıgı açıklamada söyle devam etti Geçen dönem Türk bayrağı astığımızda indiren ve indirirken siz bunu asarsınız pkk gelir kendi bayrağını asar başka biri gelir kendi bayrağını asar diyerek Türk bayrağını kantinlerden indiren üniversite yönetimi, 20 Şubat 2015 tarihinde pkklılar tarafından haince şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu şehadetinin 2. Yıl dönümünde anarken programlarımıza engel oldu.

...

Geçen dönem Türk bayrağı astığımızda indiren ve indirirken siz bunu asarsınız pkk gelir kendi bayrağını asar başka biri gelir kendi bayrağını asar diyerek Türk bayrağını kantinlerden indiren üniversite yönetimi, 20 Şubat 2015 tarihinde pkklılar tarafından haince şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlunu şehadetinin 2. Yıl dönümünde anarken programlarımıza engel oldu.

Üstümüze her türlü baskıyı yapan siz Fıratı anarsanız pkklılarda kendi adamlarını anar diyen yönetim Ekim ayında Şehidimiz Ömer Halisdemirin fakültelere astığımız resimlerini indiren, Şehitleri anma ve teröre lanet yürüyüşümüze izin vermeyen Yönetim. şimdi de 15 Temmuz darbe girişimini engellemek için Gül bahçesine gider gibi şehadete koşan Ömer Halisdemirin, İzmirdeki Hain saldırıyı engellemek için, binlerce insanın evine ateş düşmesin diye anadan, yardan, serden geçen kahramanca şehadete koşan Fethi Sekinin ve Üniversitede ki pkk yapılanmasını herkese duyurmak için kendi canından vazgeçen Fırat Yılmaz Çakıroğlunun bir arada olduğu pankartı güvenliklere indirtmiştir.

Fırat Yılmaz Çakıroğlu resim sergimizi güvenliklere bastırıp kaldırtmıştır. Bu İdari yönetim Bizleri soruşturma açarız diye güvenliklere tehdit ettirip yıldırabileceğini sanmakta ama yanılmaktadır. Bu vatanın ha ekmeğini yemişim ha uğruna bir kurşun diyen Ülkücü gençlik, Doğuda, El-Babda, Üniversiteler de olduğu gibi 15 Temmuz hain Fetöcü darbe girişiminde de meydanlarda olmuş, her zaman devletin bekâsı için mücadele etmiş ve etmeye devam edecektir.

Baskılarla bizi yıldırmayacaklardır. Şehitlerimizin adını fakültelerimizde her zaman yaşatacak, hiç bir terör örgütü mensubuna da üniversitemiz de kalem tutturmayacağız.

15 Temmuzda şehit olan Ömer Halisdemir Ege Üniversitesinde PKKlılar tarafından şehit edilem Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve İzmir Adliyesinde yüzlerce kişinin ölmesini engelleyen polis memuru şehit Fethi Sekini anma konulu programdan nasıl bir zihniyet rahatsız olmaktadır. Bu rahatsızlık ki vatan millet evlatlarını anmayı yasaklar. İlimizde ve üniversitemizde bu gibi hadiselerin yaşanması bizleri üzmektedir, bu tür baskılar bizleri birbirimize kenetlemektedir. 15 Temmuzdan sonra meydanlarda poz veren dışı vatan millet sevdalısı olan, içleri ise şehitlerimizin resimlerini üniversitemiz kantinlerinden kaldırttıran hain işbirlikçiler. Sizler ve sizin gibi vatan millet, şehit ve ülkücü düşmanlarıyla 
Mücadelemiz son nefer, son nefes ve son damla kana kadardır.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !...

kırıkkale ülküocakları başkanı .ALİ GENÇTÜRK

 
Tarih       : 22 Şubat 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur