Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Bahçeli'den Önemli Açıklamalar

 

Bahçeli konuşmasında Rus uçaklarının askerlerimiz şehit etmesiyle ilgili olarak "Rusya'nın PYD-PKK'ya Moskova'da kucak açması, askerlerimizi şehit edip cılız bir özür dilemesi gözümüzden kaçmadı." dedi.

...

Bahçeli konuşmasında Rus uçaklarının askerlerimiz şehit etmesiyle ilgili olarak "Rusyanın PYD-PKKya Moskovada kucak açması, askerlerimizi şehit edip cılız bir özür dilemesi gözümüzden kaçmadı." dedi. 

Bahçeli idam ile ilgili çıkış yaparak "Hainler idamdan korkmuyor. Ozaman bu düzenlemeyi yapmak bize düşer. AK Parti top çevrimesin. AK Parti hakikaten samimiyse idamı getirmek istiyorsa bizim sözümüz sözdür. Bizi buna kayıtsız şartsız destek vereceğiz." dedi.

Bahçelinin konuşmasında öne çıkan başlıklar

MHP  her türlü kumpasa rağmen dimdik ayaktadır. Direncimizi kırmak isteyenler daha çok bekleyecektir.

 

Mİlliyetçi ülkücü hareket Türkiye sevdasından sonu ölüm de olsa ödül de olsa vazgeçmeyecektir.

Türkiyenin tarihi temellerinden kopmadan yenilenmiş bir sistem yapısıyla devamı artık şartır.

Bize dönük ahlaksız suçlamaların amacı milli mutabakat zeminini çökertmek kucaklaşma hissiyatını sabote etmektir.

EL BAB kuşatması

El bab kuşatması sonuç vermiştir. kahramanlarımız kentin büyük bölümünde kontrol sağlamıştır.

EL Babda şehit düşen 69 evladımız yürekleri yakmıştır.

Şimdi sırayı Rakka operasyonu almıştır. Türkiyenin ABD ile önümüzdeki Rakka operasyonu için ayrıntılı iki ayaklı bir plan paylaştığı anlaşılmaktadır.

Planların ilki ÖSO güçlerinin PYD kontrolündeki bölgeden Rakkaya ilerlemesidir.

Türkiyenin terör örgütü PYD /YPG ile aynı çizgide olması düşünülemez.

 Menbiç YPGden tamamen arındırılmalıdır. Mesele Türkiyenin savunmasıdır.

Rusyanın askerlerimizi şehit etmesi

Rusyanın PYD-PKKya Moskovada kucak açması, askerlerimizi şehit edip cılız bir özür dilemesi gözümüzden kaçmadı.

FETÖ

FETÖnün PKKdan, YPGden DEAŞten eksiği yok hatta fazlası vardır. Aktörler değişse bile senaryo hep aynıdır. 15 Temmuz müslüman Türküm diyenden bin yıllık bir intikam alma ifadesidir.

15 Temmuz Türkiyeye yeni bir Sevr  dayatmasıdır. Tekrarlıyorum! Tehlike yakın ve büyüktür.

Yurtta Sulh konseyinin kimlerden oluştuğu, 15 temmuzun siyasi ayağı mutlaka ortaya çıkacaktır. Bu isimleri öğrenmek milletimizin en doğal hakkıdır. FETÖnün kodaman ve siyasi aykaları nerelerde gizlenmektedir.

16 Nisanda şanslarını denemek için hazır kıta bekeleyenler: Halep yolunda deve izi saymayın. Kargayı bülbül diye satmaya kalkamayın. 10 binlerce kişi tutukludur ama herkesin işte o dediği kimse yoktur. FETÖnün kapısında el pençe divan duran meşhur siyasilerden hiç mi iz yoktur.

Sözümüz söz idama destek vereceğiz

15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanına suikast içn Marmarise giden hainlerin yargılanmasına başlanmıştır. Bu caninin "hiçbir şeyden korkmuyorum, darbe yaptım cezası idamsa canım yanmaz" şeklindeki kokuşmuş cümleleri Türkiyeye meydan okuymaktır. Hainler idamdan korkmuyor ve milletimiz de idam diyorsa bize düşen TBMMde bu düzenlemeyi yapmaktır.

Hainler idamdan korkmuyor. Ozaman bu düzenlemeyi yapmak bize düşer. AK Parti top çevrimesin. AK Parti hakikaten samimiyse idamı getirmek istiyorsa bizim sözümüz sözdür. Bizi buna kayıtsız şartsız destek vereceğiz.

Referandum

Biz "evet" diyoruz "Evet" demeyip de FETÖnün yanında mı dursaydık.

Hayır diyen siyaset damarı siz kimin sesine se oluyorsunuz. Hangi çevrelerin dümen suyundan ilerliyorliyor sunuz.

Yemin ettik dönmeyiz. Söz verdik çiğnemeyiz..Devleti milleti ezdirmeyiz. "Evet" diyoruz. Bağımsızlığımız tehlikededir. Korumak için "evet" diyoruz.

Yaklaşan tehlike karşısında vakit kaybına tahamülümüz yoktur.

 

 
Tarih       : 21 Şubat 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur