Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Fırat Çakıroğlu Tüm Ülküocaklarında Dualarla Anıldı

 

Fırat Çakıroğlu Tüm Ülküocaklarında Dualarla Anıldı.Yurt genelinde şehit fırat çakıroglu ülkücüaklarında dualarla anıldı

...

Mersin Ülkü Ocakları, Şehidimiz Fırat Çakıroğlu’nun Aziz Ruhu için Mevlid Okuttu ve Fotoğraf Sergisi Düzenledi

Mersin Ülkü Ocakları, Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu şehadetinin ikinci yılında Ortaöğretim ve Üniversite Teşkilatımızla birlikte Fotoğraf sergisi düzenleyerek andı.

Türk-İslam neferlerinin yüreği bir kez daha acı ve hüznü yaşamakta, Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu şehit eden vatan haininin en ağır cezaya çaptırılmaması ayrı bir dert olarak kalbimizi sızlatmaktadır.  Bir an önce şehidimize kahpece saldıran hainlerin en ağır cezayı almasını ülkücü hareket olarak beklemekteyiz.

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için gecesini gündüzüne katarak yılmadan çalışan Ülkü neferleri olarak nefesimize kadar hakkın yolundan şaşmayacaktır. Kutlu Davamızın Allah davası olduğunu, vatan hainlerine bildirir şunu asla unutmasınlar ki Mustafalar, Fıratlar can verir, Allah davası ebedi kalır.

Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun da ifade ettiği gibi “ 20 kişi de 30 kişi de kalsak, vatan savunmamızdan hiç bir zaman vazgeçmeyeceğiz”

Bu Münasebetle Şehidimize Yüce Allah’tan Rahmet kıymetli ailesine ve camiamıza bir kez daha baş sağlığı dileriz.

Dünyada bir eksik, Cennette bir fazlayız. Elhamdülilllah.

Programın akabinde Ülkü Ocakları Mersin İl Binasında Mevlidi şerif okutulup ikramda bulunuldu.

 

Adana – Seyhan Ülkü Ocakları, Şehit Fırat Çakıroğlu Anma Programı Düzenledi

ŞEHİT FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU ANMA PROGRAMI

Adana- Seyhan Ülkü Ocakları, şehadetinin ikinci yılında ‘Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anma Programı’ düzenleyerek Rahmetli şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu andı.

Programa Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Sn. Soner Deniz ve İl yönetimi, MHP İl Başkan Yardımcısı Sn. Fatih Kürşad Mert ve İl yöneticileri, MHP Seyhan İlçe Başkanı Sn. Baha Bener ve İlçe Yöneticileri, MHP İl Disiplin Kurulu Başkanı Sn. Hasan Keser, Yüreğir Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Muhammed Doğan ve yönetimi, Çukurova Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Emin Canlı ve yönetimi, Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Sn. Şehmus Uçar, Adana Kent Konseyi Genel Sekteri Sn. Ekrem Alan, Sarıçam Belediyesi Meclis Üyesi Sn. Melahat Ongun ve Çukurova Üniversitesi İ.İ.B.F. Dekan Yardımcısı Sn. Doç.Dr. Hakkı Çiftçi katılım gösterdiler.

Anma Programında Seyhan Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Metehan Karayalçın ve yönetiminin hazırlamış oldukları Kuranı Kerim tilaveti, Orotoryo, Mektuplar, Sinevizyon gösterileri ve Şiirler katılımcılara sunulmuştur.

 
Tarih       : 20 Şubat 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur