Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Uşak'ta Ulkucu Asenalardan Anlamlı Davranış

 

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı Bayanlar Birimi sosyal sorumluluk kapsamında Usak’ta ki başıboş hayvanlar için yapı malzemesinden amatörce de olsa ufak kulübeler yaparak Uşağın 20 noktasında park ve bahçelere kulübe ve mama bıraktı.

...Ülkü Ocakları  Uşak İl Başkanlığı Bayanlar Birimi sosyal sorumluluk kapsamında Usakta ki başıboş hayvanlar için yapı malzemesinden amatörce de olsa ufak kulübeler yaparak Uşağın 20 noktasında park ve bahçelere kulübe ve mama bıraktı.

Ülkü Ocakları Bayanlar Birimi Başkanı Hilal Kırmalı  Uşak Ülkü Ocakları olarak milli ve manevi değerlerimiz doğrultusunda faaliyetlerimiz devam ediyor. Bunun yanı sıra gençliğe yön verecek programlarımız, eğitimlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Ülkemizin geleceğinin teminatı olan biz gençler bütün değerlerimize sahip çıkmak ve bunları yaşatmak zorundayız. Toprağımızın altı da üstüde kutsallarımızla doludur. Bu kutsallarımıza ülkücü hareket olarak sahip çıkmayı kendimize borç biliyoruz dedi. Kırmalı özellikle sosyal sorumluluk kampanyalarına özel önem verdiklerini belirterek  Uşak Ülkü Ocakları başkanımız  Ali Mutlu başkanımızın talimatıyla bu tür projeleri önemsiyoruz. Ağzı ve dili olmayan, ihtiyaçlarını belirtemeyen sokak hayvanlarına karşı bu projemizi gerçekleştirdik. Bu projeyle sokak hayvanlarımızın yoğunlukta bulunduğu bölgeleri tespit ederek işe başladık. Tespit edilen bölgelere hazırlamış olduğumuz barınakları koyarak hayvanların daha sıcak ortamlarda barınmalarına olanak sağladık. Bunun yanı sıra düzenli olarak yemlemelerini de sağlayacağız. Böylelikle hayvanların beslenme sorunu nu da çözmüş olacağız. Böylesine bir proje yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.

Bayanlar birimi başkanı Hilal Kırmalı Ülkü Ocakları olarak Yaratılanı Yaradan dan dolayı sevilmesi gerektiğine inandıklarını dile getirerek kainatta bulunan bütün canlılara karşı saygı ve sevgi gösterilmesinin gerekmektedir. Bu inançla hareket eden ocağımız doğaya olduğu kadar doğanın üzerinde yaşayan canlılara da özel önem göstermekte ve bu doğrultuda sosyal sorumluluk faaliyetlerine devam etmektedir dedi.

Kırmalı "pusulası İslam olan biz Ülkücüler "Siz yerdekilere merhamet edin ki göktekiler de size merhamet etsin diyen Peygamber Efendimizin (s.a.v) ümmeti olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada faaliyetlerimiz devam edecektir dedi.

Hilal Kırmalı bütün  Uşak Halkını Ağzı olup dili olmayan bu canlılara biraz olsun merhamet göstermeye,bu kış günlerinde kapılarımızın önüne bir kap yemek ve bir kap su bırakmaya davet ediyorum diyerek bütün canlılara merhamet göstermeyi kendine bir amaç edinen biz ülkücüler bu tür organizasyonlarda en ön safta bulunacağınızın sözünü veriyoruz" dedi. - UŞAK

 
Tarih       : 14 Şubat 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur