Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Trabzon Ülkü Ocakları “Çocuklar Üşümesin” Diyerek Yardım Kampanyası

 

Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanlığı önceden tespiti yapılan ilk ve ortaokul denginde okuyan çocukların,ihtiyaçlarını karşılayacak bir mont bir botla bu kışı ısıtalım kampanyası ile 100 tane çocuğun kışlık ihtiyaçlarını karşıladı.

...

Trabzon Ülkü Ocakları “Çocuklar Üşümesin” Diyerek Yardım Kampanyası Düzenledi

Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanlığı önceden tespiti yapılan ilk ve ortaokul denginde okuyan çocukların,ihtiyaçlarını karşılayacak bir mont bir botla bu kışı ısıtalım kampanyası ile 100 tane çocuğun kışlık ihtiyaçlarını karşıladı.

Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanlığı 19 Aralık 2016′da başlatılan yardım kampanyası neticesinde ilk etapta toplanan 100 mont ve 100 çift botu önceden yaş,beden ve cinsiyet tespiti yapılan Esiroğlu Şehit Er Mehmet Akyüz İlkokulunda ki çocuklarımıza ulaştırdı.

Yapılan yardımların tesliminde konuşan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Trabzon İl Başkanı Mihrab Altınışık; ”Ülkü ocakları olarak vatanımıza, milletimize, devletimize ve bayrağımıza hizmet etmek adına elimizden gelen mücadelenin gayretini fazlasıyla göstermeye çalışıyoruz.Toplumun her alanında duyarlılık oluşturmaya, yardımlaşma kültürünü yaymaya ve örnek olmaya gayret gösteriyoruz.19 Aralık 2016`da bir mont ve bir bot ile bu kışı ısıtalım diyerek başlattığımız `Üşüyen Çocuk Kalmasın` yardım kampanyası neticesinde toplanan ilk etap mont ve botlar, önceden yaş,beden ve cinsiyet tespiti yapılan Esiroğlu Şehit Er Mehmet Akyüz İlkokulunda ki çocuklarımıza ulaştırılmıştır. Kış şartlarında çocuklarımızın ihtiyaçları bir nebze olsun karşılanmış hemde mutluluklarını arttıracak birer karne hediyesi olarak teslim edilmiştir. Öğrencilerimizin gözlerindeki o ışıltı ve sevinç bizleri çok mutlu etti.Eksiklikleri ve ihtiyaçları bulunan, önceden tespitini yapacağımız ilkokulda okuyan çocuklarımıza yardımcı olabilecek bu tarz kampanyalara devam edeceğiz.Kampanyaya katılarak Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bugün ki tebessümlerine ortak olan, destek veren, çocuklarımız için yardımlarını esirgemeyen duyarlı,hayırsever vatandaşlarımızdan Allah razı olsun.Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 
Tarih       : 31 Ocak 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur