Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Erzurum Ülkü Ocakları, Atatürk Üniversitesi Birlik ve Beraberlik Gecesi Düzenledi

 

Erzurum Ülkü Ocakları, Atatürk Üniversitesi Teşkilatı Milli Birlik ve Beraberlik Gecesi Düzenledi.Plaket törenin ardından sahnede Ali Kınık ve mükemmel şarkıları vardı. Coşkulu kalabalıkla birlikte en sevilen şarkılarını söyleyen Kınık, yoğun ilgilerinden dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

...

Erzurum Ülkü Ocakları, Atatürk Üniversitesi Teşkilatı Milli Birlik ve Beraberlik Gecesi Düzenledi

Erzurum Ülkü Ocakları, Atatürk Üniversitesi Teşkilatı Milli Birlik ve Beraberlik Gecesi Düzenledi.

Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanlığı Atatürk Üniversitesi Teşkilatı Milli Birlik ve Beraberlik Gecesi düzenledi. Atatürk Üniversitesi 15Temmuz Şehitleri Salonu’nda düzenlenen programa, Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanı Avukat Bilgin Ertaş, Ülkü Ocakları Genel Merkez Yöneticisi Haktan Genç, Ülkü Ocakları Erzurum İlçe Başkanları, Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe teşkilatları  katılım gösterdi. Özellikle üniversite öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği programa Ülkü Ocakları Genel Merkez sanatçısı Ali Kınık muhteşem şarkılarıyla eşlik etti.

Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanı Avukat Bilgin Ertaş’ın salona gelmesiyle salon adeta yıkıldı. Göreve geldiği günden bugüne kadar yaptığı çalışmalarla, Erzurumlu vatandaşların saygı ve sevgisini kazanan Ertaş’a ilgi büyüktü. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başladı.

Daha sonra Konuşmalarını yapmak üzere kürsüye çıkan Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanlığı, Üniversiteler ve Orta Öğretim Biriminden sorumlu İl Başkan yardımcısı Abdulkadir Gökçan; ‘’ Son günlerde ülkemiz gerek iç gerek dış tehditlerle mücadele etmektedir. Bir yandan kahpe terör örgütü pkk eylemlerinin dozunu artırarak saldırmakta, diğer yandan bizlerin senelerdir büyük bir tehlike olduğunu her fırsatta vurgulamamıza rağmen dikkat edilmeyen, 15 Temmuz darbe girişimiyle gerçek yüzlerini tamamen gösteren fetö, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne karşı cephe almıştır. Herkes şunu bilmelidir ki, Türk Milliyetçileri var oldukça, ne pkk ne fetö ne de dış mihraklar bu ülkeyi bölemeyecek birlik ve beraberliğimizi sarsamayacaktır. Ülkücü hareket tarihinin her döneminde bu vatanın bekası için kanının son damlasına kadar savaşmış, bundan sonrada bedeli ne olursa olsun, canı pahasına bu vatanı müdafaa etmeye devam edecektir.’’ Dedi.

Konuşmaların ardından gerçekleştirilen plaket töreninde, çıkan Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanlığı, Üniversiteler ve Orta Öğretim Biriminden sorumlu İl Başkan yardımcısı Abdulkadir Gökçan, Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanı Avukat Bilgin Ertaş’a, İl Başkan Yardımcıları Yusuf Koç ve Mete Sağlar’a, Ülkü Ocakları Üniversiteler Birimi Başkan Yardımcıları, Vedat Koçak ve Alperen Furkan Uçar’a, İl Başkanı Danışmanı Hakan Serdar Er’e plaketlerini verirken, Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanı Avukat Bilgin Ertaş ve Üniversiteler Birimi Başkan Yardımcısı Vedat Koçak’ta, Gökçan’a plaketlerini takdim ettiler.

Plaket törenin ardından sahnede Ali Kınık ve mükemmel şarkıları vardı. Coşkulu kalabalıkla birlikte en sevilen şarkılarını söyleyen Kınık, yoğun ilgilerinden dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

 
Tarih       : 17 Ocak 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur