Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

MHP Kayseri İl Başkanlığı'na Ersoy seçildi

 

MHP Kayseri İl Başkanlığı'na Mustafa Baki Ersoy seçildi. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen MHP 11. Olağan İl Kongresi'ne 623 delegeden 413'ü katıldı. Yaklaşık 5 yıldır görev yapan Mete Eke'nin yeniden aday olmadığı kongrede, seçime tek listeyle giren Ersoy, 374 oyla il başkanlığına getirildi.

MHP Kayseri İl Başkanlığına Ersoy seçildi

 

MHP Kayseri İl Başkanlığına Mustafa Baki Ersoy seçildi. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen MHP 11. Olağan İl Kongresine 623 delegeden 413ü katıldı. Yaklaşık 5 yıldır görev yapan Mete Ekenin yeniden aday olmadığı kongrede, seçime tek listeyle giren Ersoy, 374 oyla il başkanlığına getirildi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi 11.Olağan İl Kongresi Kadir Has Kongresi Merkezi konferans salonunda gerçekleşti. 5 yıldır MHP İl Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Mete Eke, 7 Haziran Genel Seçimlerde Milletvekilliği aday adayı olacağı nedeniyle yeniden aday olmazken, İl Başkanı için adaylığını açıklayan İş adamı Baki Ersoy, tek liste ile girdiği seçimden seçilerek MHP İl Başkanı oldu.  

 MHP 11.Olağan İl Kongresine Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya, MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, MHP MYK Üyesi Mustafa Eraslan, MHP İl Başkanı Mete Eke, İlçe Belediye Başkanları, davetliler ve çok sayıda partililer iştirak etti.

 

 

Kongre, faaliyet ve mali raporun okunduktan sonra siyasi konuşmalara geçildi. MHP İl Başkanı Mete Eke, partililere hitaben veda konuşması yaptı. Eke, " 24 Aralık 2010 tarihinde Sayın Genel Başkanımızın emir ve talimatları doğrultusunda Kayseri İl Başkanlığına atanmış oldum. Daha sonra 2012 yılında olağan Kongrede seçilmiş İl Başkanı olarak yaklaşık 4,5 yıldır davamıza ve Kayserimize hizmet etmiş olmanın onur ve mutluluğunu yaşıyorum.  Diye konuştu.

 Bugün burada sizlere veda konuşması yapmak için buradayım. Ben hepinizden helallik istiyorum. İl Başkanlığına seçilecek Baki Ersoy kardeşimizin emrinde teşkilatımın emrinde olacağımı ve davamın emrinde ömrümün sonuna kadar olacağını sizlerin huzurunda açıklıyorum" dedi.

MHP MYK Üyesi Mustafa Eraslan ise "MHP İl Başkanlığına Baki Ersoyun adaylığı konusundaki görüşlerini dile getirdi. Eraslan şöyle konuştu.

 Baki Ersoyun adaylığının  açıkladığında ben olmaz dedim. Ben inandığımı söylerim. Benim adım Mustafa Eraslan. Şimdi baktım genç kardeşim ben buradayım demiş, başka da talibi çıkmamış. Dün böyle diyen olarak, bugün yanların da  daha fazla olurum Neden? MHP İl Başkanı Genel Başkanlığını temsil ediyor. Bundan sonra İl Başkanı başımın tacıdır" ifadelerini kullandı.

 

MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu da, Milliyetçi Hareket Partisine yakışır bir şekilde mecliste temsil edilme imkanını sağlayacağız. Kayseride 9 milletvekilliğine aday olmakla beraber, geçmiş dönemlerdeki gibi değil, 1 milletvekilliğiyle değil, en az 4 milletvekilliğiyle mecliste temsil etmek üzere bir çalışma ve disiplin hareket etme zorunluluğumuz vardır" ifadesini kullandı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya ise, Türkiyede Ak Parti iktidarının temellerinin atıldığı iki önemli şehir, biri İstanbul diğeri ise Kayseri olduğunu belirterek, " Ak parti iktidarından hesap sormak için Adalet ve Kalkınma Partisini doğduğu bu iki şehir olan İstanbul ve Kayseride tarihin mezarlarına gömmek hepimizin boynunun borcudur.  Dedi.

 

Konuşmaların ardından MHP 11.Olağan İl Kongresinde tek liste ile giren İşadamı Baki Ersoyun İl yönetimindeki Üyeleri tek tek okunarak kürsüye çağrılıp, tanıtıldı. Ardından İl Başkanlığına Aday Olan Baki Ersoy, Türkiye genelinde MHP kongrelerini gerçekleştirildiğini hatırlatarak, " Türkiyenin genelinde gerçekleşecek olan MHPnin iktidarına en büyük katkıyı Kayseriden bizler vereceğiz.  Diye konuştu. Yerel iktidarımızı da en yakın seçimlerde kuracağız. Gönül seferberliği kervanımız yola çıkmıştır. Azimle, imanla çalışacak herkesi bu kervanımıza katılmaya davet ediyorum" dedi.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. İl Başkanı için aday olan İş adamı Baki Ersoy, tek liste ile girdiği seçimden seçilerek MHP İl Başkanı oldu.

 

MHP İl Başkanı Mustafa Baki Ersoyun İl Yönetimindeki Üyeler şu şekilde oluştu:

İL YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

 

1.SEYİT DEMİREZEN

2.MEHMET GÜLSOY

3.AHMET BAĞÇOVAN

4.TAYYAR FEVZİ KAŞIKCI

5.ÖZGÜR ATAŞ

6.HÜSEYİN MERCAN

7.MURAT TİTİZBAŞ

8.DERVİŞ KİLCİ

9.METİN YİPELLİ

10.HACI ÇEVİKEL

11.MUSTAFA GÜL

12.ADNAN İNCETOPRAK

13.ATIF AKKUM

14.MESUT YÜZBAŞIOĞLU

15.YALÇIN DURU

16.FERHAT TEMİZER

17.MÜJDAT YILMAZ

18.MURAT KAAN

19.FATİH KILAVUZ

20.SUAT ÖZDEMİR

21.ÖMER BALCI

22.TURGUT İŞÇİ

23.KÜRŞAT YELKARA

24.CENGİZ LEBLEBİCİ

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELER

1.ÖZGÜR BOZKURT

2.KEMAL ÇETİNKAYA

3.ŞÜKRÜ KEÇELİ

4.KEMAL SATILMIŞ

5.TAHSİN DÖNER

6.AHMET ÇETİNKAYA

7.AKIN ÇELİK

ÜST KURUL DELEGELERİ ASİL

1.MUSTAFA BAKİ ERSOY

2.SEYFİ METE EKE

3.DURSUN ATAŞ

4.HALİT DEMİR

5.ALİ OSMAN YILDIZ

6.ERTUĞRUL YÜCEBAŞ

7.SERKAN TOK

8.MEHMET AKBULUT

9.ADNAN KÖKSAL

10.ABDULKADİR YALÇIN

11.FEHMİ ÇOLAK

12.MUSTAFA KÖSE

13.ABDULLAH YILMAZ

14.FATİH KELEŞ

15.BAHTİYAR YAMANYAŞAR

16.İBRAHİM ŞİMŞEK

17.NURİ MİHMAT

18.AHMET ERASLAN

19.ÖMER SEMERCİ

20.MUSTAFA BALOĞLU

21.MUSTAFA GÖRGÜN

22.SELAHATTİN METİN

23.SEYİT DEMİREZEN

24.TAYYAR FEVZİ KAŞIKÇI

25.ORHAN KÖKSAL

26.MÜRSELİN GÜLMEZ

 
Tarih       : 10 Ocak 2017
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur