Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Ülkü Ocakları'ndan Basın ve Sosyal Medya atılımı

 

Birinci Basın ve Sosyal Medya Çalıştayı Düzenlendi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Basın ve Sosyal Medya Çalıştayı düzenlendi. Türkiye genelinde tüm İl Ülkü Ocakları'ndan ve Ülkü Ocakları Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Genel Merkezi'nden katılan Basın ve Sosyal Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcıları ile istişarelerde bulunuldu.

Birinci Basın ve Sosyal Medya Çalıştayı Düzenlendi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Basın ve Sosyal Medya Çalıştayı düzenlendi. Türkiye genelinde tüm İl Ülkü Ocaklarından ve Ülkü Ocakları Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Genel Merkezinden katılan Basın ve Sosyal Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcıları ile istişarelerde bulunuldu.

İmamoğlu Konferans Salonunda düzenlenen Basın ve Sosyal Medya Çalıştayı, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuzun açılış konuşması ardından, İHA Ankara Bölge Müdürü Beyazıt Cebecinin "Basın ve Habercilik Teknikleri"  ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Hukuk Danışmanı Av. Hakan Doğrunun "Sosyal Medya Hukuku" konulu seminerleri ile devam etti. Katılımcıların çalışmalarımız hakkında bizzat fikir beyanları ve yeni proje önerileri ile devam eden toplantı sonrasında katılımcılara sertifikalarını Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz takdim etti. 

 

KILAVUZ: TÜRK GENÇLİĞİNİN İMANI, İNANCI, KARARLILIĞI HER ŞEYİN ÜZERİNDEDİR

Milletlerin geleceği şüphesiz gençleridir diyerek söze başlayan Kılavuz; "Türk Milletinin geleceği de inanmış Ülkücü Gençliktir. Bize tarih çok ağır bir misyon yükledi. Bizim millete verilmiş bir sözümüz var. Bizim şehitlerimize borcumuz var. Bizi hem Türk Dünyasında Hem de İslam Dünyasında ümitle bekleyenler var. Bu ağır sorumluluk Genel Başkandan İl başkanına ve hatta lisedeki okul başkanına kadar hepimizindir ve boynunun borcudur. İçinde bulunduğumuz bu karanlık günlerde yeise kapılmayın. Bizim imanımız, inancımız, kararlılığımız her şeyin üzerindedir. Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendinin ortaya koymuş olduğu 2023 Lider Ülke Türkiye vizyonu siz değerli kardeşlerimin, Ülkücü Türk Gençliğinin üzerine kuruldu. O gün her ortamda, her noktada sizler olacaksınız. Geleceğe sizler yön vereceksiniz" diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

Katılımcılara Basın Birimlerinin işleyişi, misyonu ve yol haritası adına bilgilendirmelerde bulunan Ülkü Ocakları Genel Başkan Danışmanı Emre Soylu, İlerleyen günlerde Basın ve Sosyal Medya Ekiplerimize daha fazla sorumluluklar düşeceğini belirtip Ocak TV, Mizah Türk, Şiir Ocakta gibi sosyal medya çalışmalarının daha çok çeşitlendirileceğini, önümüzdeki günlerde yeni projelere imza atılacağını belirterek ilkine imza attığımız çalıştayımızın II.sininde yakın zamanda yapılacağının müjdesini verdi.

 

BAHÇELİ: BU ÇALIŞMA ÜLKÜ OCAKLARI TARİHİNDE BİR İLK

Ülkü Ocakları Genel Merkezinde düzenlenen program sonrası MHP Genel Merkezine giderek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeliyi makamında ziyaret eden 120 kişilik heyet Bahçeliye yapılan çalıştay hakkında brifing verdi. 2013 ten bu yana Twitter da Sosyal Medya Gönüllüleri ile yapmış olduğu ve kısa sürede Türkiye gündemine oturan 619 Twitter TT Çalışmasının" yer aldığı katalog ve kendi adına tasarlanmış ve Bozkurt motifi bulunan nostaljik bir radyo hediye edildi.

 

Ülkü Ocakları Sosyal Medya yönetici ve gönüllülerini özverili çalışmalarından dolayı tebrik eden Bahçeli: Ülkü Ocakları Sosyal Medya ekibi olarak yaptığınız bu çalışmalar muazzamdır ve kurucuları arasında yer aldığım Ülkü Ocaklarının 50 yıllık tarihinde bir ilktir. Gelişen iletişim teknolojisi ve sosyal medyanın kazandığı büyük ivme tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir alan oluşturuyor. Sizler Ülkücü Gençler olarak sosyal medyada fikir ve görüşlerimizi yansıtarak Türk Milleti üzerinde oluşturulmak istenen algı operasyonlarını bozuyor, bilgi kirliğini ortadan kaldırıyorsunuz. Teknolojiyi ve gündemi yakından takip ederek yaptığınız tüm çalışmalar bizlere gurur veriyor. Diyerek Milliyetçi-Ülkücü Hareketin tarihi boyunca böylesi bir ekibin görülmediğe dikkat çekti. Devlet Bahçeli ile hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından I.Basın ve Sosyal Medya Çalıştayı son buldu.

 
Tarih       : 27 Aralık 2016
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur