Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Uşak Ülkü Ocakları'ndan Polisi Duygulandıran Ziyaret

 

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı, İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena stadı yakınında Çevik Kuvvet polislerine karşı gerçekleştirilen hain terör saldırısında şehit düşen polislerimiz için, Uşak’ta bulunan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.

 

Gündüz saatlerinde Uşak Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulunan

 
Uşak Ülkü Ocakları, burada bulunan polislere başsağlığı dileyerek karanfil verdi. Burada bir basın açıklaması yapan Uşak Ülkü Ocakları Başkanı Ali Mutlu, Uşak Ülkü Ocakları olarak tarihten bugüne her zaman devletin ve milletinin yanında olduklarını, her zaman Vatan hainlerinin tam karşısında olduklarını belirtti.
 
Mutlu açıklamasının devamında ise; “Beşiktaş’ta meydana gelen ve 36’sı polis 44 kişinin yaşamını yitirdiği hain saldırıyı kınıyorum. Yaradan ın laneti bu hainlerin üzerine olsun. Fedakarca çalışan gece gündüz, kar kış demeden ülkemizin ve vatandaşlarımızın güvenliği için mücadele eden emniyet teşkilatımız bu saldırılar karşısında yılmadan, yıkılmadan hatta ve hatta daha her zamankinden daha fazla azim, inanmışlık ve adanmışlıkla görevlerini ircaa etmeye devam edeceklerine inancımız tamdır. Ülkü Ocakları olarak emniyet teşkilatımıza desteğimiz tamdır ve kesintisizdir. Yaradan Polisimizin yar ve yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.
Uşak Ülkü Ocakları Başkanı Ali Mutlu daha sonra Emniyet Müdür Yardımcısı Bülent Pehlivan’a Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı vererek, “Emniyet teşkilatımıza uğrunda can verdikleri, kan verdikleri, kutsallarımız olan; rehber yaptığımız Kur’an-ı Kerim’i ve Sancak yaptığımız Al Yıldızlı Al Bayrağımızı kendilerine emanet ediyoruz” dedi.
Uşak Ülkü Ocakları daha sonra gece saat 00:00’ı gösterdiğinde Uşak’ın merkez noktalarında nöbet tutan güvenlik güçlerimizi ziyaret ederek çorba ikramında bulundu. Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Ali Mutlu çorba ikramında emniyet güçlerine, “Ülkemizin ve milletimizin güvenliğini sağlayan, 7/24 fedakârca çalışan sizlere, vatan sevgisi ile ocağımızda kaynattığımız çorbamızı ikram ediyoruz. Allah Türk Polisini korusun ve yüceltsin!” ifadelerini kullandı.
 
 
Tarih       : 14 Aralık 2016
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur